Eesti parim minifirma 2018 (16.04.2018)

16.04.2018 selgusid Valga kultuurikeskuses peetud auhinnagalal võistluse „Eesti parim minifirma 2018“ võitjad.

Esimese koha sai meie kooli minifirma Kristallselge, mis toodab nahasõbralikke kristallikujulise disainiga käsitöö- ja lõhnaseepe. Kokku oli finaliste kaksteist.

Noortekonkurss Välgatus (12.04.2018)

12.04.2018 toimus Mooste Folgikojas Põlvamaa Arenduskeskuse ja Kagu-Eesti Rajaleidja keskuse koostöös noorte ettevõtlikkuse suurendamisele suunatud karjääripäev Põlvamaa noortele, mille raames teatati ka noortekonkursi Välgatus võitjad. Välgatuse finaalis võistlesid minifirmad (7.-9.kl) ja õpilasfirmad (10.-12.kl), kokku kaheksa võistkonda.
Võitjaks ja parimaks minifirmaks sai ülekaalukalt Põlva Kooli minifirma Kristallselge. Võitjaid oodatakse Noway mängukeskusesse, kus neid ootab kaks põgenemistuba “Kuri Kloun” ja “Linnavalitsus” ning üks tund virtuaalreaalsust.

„Ära varja enda annet. Anne on antud kasutamiseks. Mis kasu on päikesekellast vilus?“ (Benjamin Franklin)

Õnnitlused ja kiitus minifirma liikmetele Kristella Nupp, Karoliina Musting, Anett Sammalkivi ja Lisette Johanson.
Tänusõnad õpetaja Kaia Tammele!