Isamaalise omaloomingu konkurss

14.märtsil 2017 autasustati Värska Gümnaasiumis Isamaalise omaloomingu konkursil osalenud õpilasi. Põlva maavanema ja Kaitseliidu Põlva maleva ellu kutsutud konkurss toimus juba seitsmendat korda.
Konkursil osalejatel paluti mõtestada ja väljendada oma arusaama ning suhtumist Eesti Vabariiki, mille kodanikud ja elanikud nad on, samuti mõtiskleda omariikluse ja vabaduse tähtsusest laiemalt. Konkursil võtsid Põlvamaa õpilased omavahel mõõtu enda loodud isamaaliste joonistuste, luuletuste ja esseedega.
Põlva Kooli õpilastest saavutasid 5.-6. klasside arvestuses luule kategoorias II koha Osvald Nigola ja III koha Maara Parhomenko. Joonistuste kategoorias saavutas II koha Merlis Musting.

Koolide arvestuses sai kõige enam punkte ja rändauhinna “Põlvamaa aasta isamaalisuse kandja” Juhani enda hoolde Põlva Kool. Juhaniga saab kohtuda Põlva Kooli Kesk 25 õppehoone fuajees.
Täpsemalt saad lugeda Põlva Maavalituse kodulehelt.

Palju õnne kõigile osalejatele!