“Kool – kogukonna süda” Põlva piirkonna arutelu

Lugupeetud Ahja, Laheda, Mooste, Põlva ja Vastse-Kuuste valla elanik: lapsevanem, haridustöötaja ja kohaliku omavalitsuse ametnik ning volinik!
Kutsume Sind teisipäeva, 28. märtsi õhtul algusega kell 18:00 osalema Põlva gümnaasiumis toimuval arutelul – seminaril ja kaasa mõtlema, millised on kooli ja  kogukonna võimalikud arenguväljakutsed: millist kooli me tahame, mis vahe on kogukonnakoolil ja koolikogukonnal, kuidas kogukond saab piirkonna hariduselus kaasa rääkida ja hariduse ning kooliga seotud otsuseid mõjutada.

Soovijatele tutvustatakse 17:30 – 18:00 Põlva gümnaasiumi maja.
Seminari läbiviijateks on Eesti Lastevanemate Liidu esindajad Aivar Haller ja Ivar Tröner.
Projekti „Kool – kogukonna süda” läbiviija on Põlva Maavalitsus ja läbiviimist toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Rohkem infot projekti kohta leiad SIIT.