Koolinoorte maailmameister Johanna Laanoja tagasi koolis!

Põlva Kooli 8.a klassi õpilase, koolinoorte maailmameistri, Johanna Laanoja vastuvõtt koolis.

Lõuna-Itaalias Sitsiilias toimusid 22.-28 aprillil Rahvusvahelise Koolispordiliidu (ISF) maailmameistrivõistlused. Kokku osales MM võistlustel ligi 650 koolinoort 27-st riigist üle maailma. Meistrivõistluste avapäeval (24. aprillil) tuli tüdrukute nooremas vanuseklassis tavarajal võitjaks Põlva kooli esindav Johanna Laanoja (8.a). Suurepäraseid tulemusi näitas Johanna Laanoja ka 27. aprillil toimunud lühirajal, kus teenis tavaraja kulla kõrvale lisaks ka hõbemedali. Täpsemalt meie kooli osalejatest ja tulemustest saab lugeda kooli infolehest nr 10.

Õnnitlused maailmameistrile ja teistele tublidele osalejatele kogu koolipere poolt!