Õppetöö korraldusest 2.-6. oktoobril 2017

2.-6. oktoobri tunniplaan 5.-9. klassidele

5.-9. klasside klassijuhatajad/asendusklassijuhatajad

Esmaspäev, 2. oktoober toimub õppetöö ajutise tunniplaani aluses (2.oktoobri tunniplaan)
Teisipäev, 3. oktoober toimub õppetöö ajutise tunniplaani alusel (3.oktoobri tunniplaan)
Kolmapäev, 4. oktoober Tähistame ÕPETAJATE päeva :

• 1.-4. klassidel toimub tunniplaanijärgselt 1.-4. tund.
  • 5.-8. klassidel toimub tunniplaanijärgselt 1.-5.tund (4.oktoobri tunniplaan).
  • Tunde annavad sel päeval Põlva Kooli 9. klasside ja 8.a klassi õpilased ning Põlva Gümnaasiumi abituriendid.
  • Klassiga koos on sel päeval tundides klassijuhataja või asendusklassijuhataja!
Neljapäev, 5. oktoober toimub õppetöö ajutise tunniplaani alusel (5.oktoobri tunniplaan)
Reede, 6. oktoober E-õppe päev:

• Kõigil klassidel on e-õppe päev. Toimub iseseisev õppimine kodus. Vastavad juhised ja ülesanded on Stuudiumis.
  • Kellel ei ole kodus arvuti kasutamise võimalust, siis sel päeval on avatud kooli arvutiklassid, kus saab soovi korral e-õppe ülesannetega tegeleda.