Teised ametikohad

Teised ametikohad

Eesnimi Perenimi Amet E-post Telefon
1 Helen Pentsa huvijuht (5.-9. kl) helen.pentsa[at]polvakool.ee  799 9207
2 Diana Pehk huvijuht (1.-4. kl) diana.pehk[at]polvakool.ee  5885 4162
3 Siret Rammul arendusjuht siret.rammul[at]polvakool.ee
4 Arvo Sarapuu koordinaator arvo.sarapuu[at]polvakool.ee  799 9203
5 Daily Tensing haridustehnoloog daily.tensing[at]polvakool.ee  5197 5554
6 Iive Kõima infojuht iive.koima[at]polvakool.ee  5564 7445
7 Koidu Kool pikapäevarühma õpetaja koidu.kool[at]polvakool.ee
8 Katrin Kraav pikapäevarühma õpetaja katrin.kraav[at]polvakool.ee