Kiitused

Sudokude lahendamise võistlus

12. oktoobril 2017 toimus Orava Koolis võistkondlik sudokude lahendamise võistlus. Võistlesid 9 meeskonda seitsmest maakonna koolist. Meie kooli esindas kaks võistkonda.

Võistkond “Põlva Kool I“ saavutas kiiduväärse III koha. Võistkonda kuulusid:
Rebeca Hiisesalu (4.d)
Mihkel Linnus (5.b)
Laura-Lisett Paidre (6.d)
Merit Tigas (7.a)
Triinu Vijar (8.c)
Marielle Suur (9.d)

Suurepärase võistluskogemuse ja äramärkimist vääriva edu saavutas ka „Põlva Kool II“ meeskond, kuhu kuulusid:
Agathe Ojasaar (4.c)
August Jakobson (5.b)
Deisi Kruustik (6.a)
Emily Vinne (7.a)
Evely Ostrov (8.b)
Anete Saar (9.b)

„Lihtne on näha, raske on ette näha“ (Benjamin Franklin)

Kiitus kõikidele osalejatele ja suured tänud õpetajatele Annika Muuga, Tiiu Miina, Inga Varusk, Kristi Kurg, Tiina Vasser ja Deivi Pundonen.

Maakondlik õpioskuste võistlus 6. klassidele
14.09.2017. a toimus Põlva Koolis maakondlik õpioskuste võistlus 6. klassidele. Osales neli viieliikmelist võistkonda maakonna kolmest koolist. Taoline ettevõtmine oli maakonnas esmane. Meie kooli 6.a klassi võistkond saavutas II koha.

Võistkonda kuulusid:

1. Merili Nagel
  2. Karoliina Kets
  3. Deisi Kruustik
  4. Laura Nemvalts
  5. Kätriin Saar

„Kunagi ära jäta meelde asju, mida saad vaadata raamatutest“ (Albert Einstein)

Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh juhendaja Heli Allikvee ja ürituse eestvedaja maakonnas Anne Ojaste.

UNESCO Läänemere projekti kokkutulek

25.-28. augustil toimus Pärispeal UNESCO Läänemere projekti Eesti koolide kokkutulek. Põlva Koolist osalesid Arabella Aabrams (9.b) ja Anete Saar (9.b).
Parima linnutundja tiitel ja teadmistele põhinev maastikumäng tõi neile edu.

„Aga põlluga on ikka nõnda, et kui narrid teda korra, siis narrib tema sind üheksa korda vastu.“ (Anton Hansen Tammsaare)

Kiitus osalejatele ja suur tänu bioloogiaõpetaja Urve Lehestikule.

2016/17 õppeaasta kiitused leiad siit