Põlva Kooli sünnipäevanädalal toimus Mooste Mõisamaja traditsiooniline PLAYBACK SHOW. Mooste kultuurimaja muutus üheks õhtuks tõeliseks showpaigaks ja imedemaaks. Särava ja meeleoluka sündmuse korraldamisel lõi aktiivselt kaasa kogu õpilasaktiiv, kelle eestvedamisel kulges kogu õhtu hoogsalt, meeleolukalt ja väga hästi organiseeritult.
Laval nägi publik hulgaliselt põhjalikult lihvitud etteasteid. Esinejad olid pööranud suurt tähelepanu nii kostüümidele kui ka lavalisele liikumisele ning iga number pakkus omaette elamuse. Tunda oli, et etteasted on läbi mõeldud ja harjutatud, mistõttu mõjus kogu show ühtse ja professionaalse tervikuna. Esinejad said arendada koostööoskust, detailide märkamist, koreograafiate loomist ja eelkõige julgust avalikult esineda.
Tihedas konkurentsis krooniti seekordseks võitjaks õpilasaktiiv, kes esitas Meisterjaani loo „Parmupillihullus“. Tegelikult võitsid aga kõik, kes lavale astusid – publik sai nautida hulgaliselt ägedaid ja meeldejäävaid hetki. Kultuurimaja saal oli esinejatele kaasaelajaid täis, mis kinnitab et mõisamaja Playback show on jätkuvalt oodatud sündmus.
Ürituse mõnusasse õnnestumisse andsid oma panuse Mooste Kultuurimaja, Coop Põlva ja Hanno Teppo.
Anneliis Prants
Huvijuht


