Õpetajad

Õpetajad

Eesnimi Perenimi õppeaine Klass E-post
1 Jaana Aedmäe ajalugu, klassijuhataja 6.b jaana.aedmae[at]polvakool.ee
2 Anar Anijalg klassiõpetaja 2.c anar.anijalg[at]polvakool.ee
3 Rael Anijalg inglise, saksa keel 8.d rael.anijalg[at]polvakool.ee
4 Voldemar Ansi tehnoloogia voldemar.ansi[at]polvakool.ee
5 Maarika Asi-Lang eesti keel, klassijuhataja 7.e maarika.asilang[at]polvakool.ee
6 Veronika Grigorjev eripedagoog, klassijuhataja 9.e veronika.grigorjev[at]polvakool.ee
7 Aivar Haan kehaline kasvatusatus aivar.haan[at]polvakool.ee
8 Kaire Hakk inglise keel kaire.hakk[at]polvakool.ee
9 Eda Heinaste muusika eda.heinaste[at]polvakool.ee
10 Eve Jaansoo inglise keel 8.e eve.jaansoo[at]polvakool.ee
11 Lidia Jaaska vene keel 5.e lidia.petrova[at]polvakool.ee
12 Siiri Joosep inglise keel siiri.joosep[at]polvakool.ee
13 Küllike Joosing muusika kyllikejoosing[at]gmail.com
14 Anne Jõesaar klassiõpetaja 2.f anne.joesaar[at]polvakool.ee
15 Anneli Kaasik kunst anneli.kaasik[at]polvakool.ee
16 Kristi Kahar loodusõpetus, inimeseõpetus kristi.kahar[at]polvakool.ee
17 Ester Kalder klassiõpetaja 4.a ester.kalder[at]polvakool.ee
18 Marely Kasemets klassiõpetaja 1.a marely.kasemets[at]polvakool.ee
19 Maili Kaupmees klassiõpetaja 4.d maili.kaupmees[at]polvakool.ee
20 Jaak Kepp füüsika, klassijuhataja 7.a jaak.kepp[at]polvakool.ee
21 Toomas Kivend kehaline kasvatus toomas.kivend[at]polvakool.ee
22 Eha Kraav klassiõpetaja 2.d eha.kraav[at]polvakool.ee
23 Kristi Kurg matemaatika, informaatika, klassijuhataja 9.d kristi.kurg[at]polvakool.ee
24 Mait Kuusik ajalugu, ühiskonnaõpetus mait.kuusik[at]polvakool.ee
25 Kersti Kõiv klassiõpetaja 3.d kersti.koiv[at]polvakool.ee
26 Grete Kärmas ajalugu (vanemapuhkusel) grete.karmas[at]polvakool.ee
27 Rebeka Käär eesti keel rebeka.kaar[at]polvakool.ee
28 Reet Külaots väikeklassi õpetaja reet.kulaots[at]polvakool.ee
29 Urve Lehestik bioloogia  7.b urve.lehestik[at]polvakool.ee
30 Marju Lepasson klassiõpetaja 1.c marju.lepasson[at]polvakool.ee
31 Piia Liblik klassiõpetaja 2.e piia.liblik[at]polvakool.ee
32 Julija Liubchenko inglise, vene keel iuliia.liubchenko[at]polvakool.ee
33 Jaanika Look klassiõpetaja 4.f jaanika.look[at]polvakool.ee
34 Sille Malvik klassiõpetaja 2.a sille.malvik[at]polvakool.ee
35 Tiiu Miina matemaatika tiiu.miina[at]polvakool.ee
36 Ulvi Musting kehaline kasvatus, klassijuhataja 5.a ulvi.musting[at]polvakool.ee
37 Annika Muuga matemaatika, klassijuhataja 7.d annika.muuga[at]polvakool.ee
38 Kristi Mäeots klassiõpetaja 3.c kristi.maeots[at]polvakool.ee
39 Vesta Naruski kunst, käsitöö, klassijuhataja 7.c vesta.naruski[at]polvakool.ee
40 Reno Olle tants reno.olle[at]gmail.com
41 Merje Ootsing käsitöö, inimeseõpetus, klassijuhataja merje.ootsing[at]polvakool.ee
42 Kaire Palo klassiõpetaja 4.b kaire.palo[at]polvakool.ee
43 Lea Parder eesti keel lea.parder[at]polvakool.ee
44 Hele Peegel klassiõpetaja 4.e hele.peegel[at]polvakool.ee
45 Diana Pehk draama diana.pehk[at]polvakool.ee
46 Ulvi Pern muusika ulvi.pern[at]polvakool.ee
47  Ave Plakk  klassiõpetaja  ave.plakk[at]polvakool.ee
48 Age Priimus matemaatika, programmeerimine age.priimus[at]polvakool.ee
49 Kristi Puna klassiõpetaja 1.d kristi.puna[at]polvakool.ee
50 Maret Puna kehaline kasvatus, klassijuhataja 6.d maret.puna[at]polvakool.ee
51 Maia Punak eesti keel, klassijuhataja 8.c maia.punak[at]polvakool.ee
52 Deivi Pundonen matemaatika, klassijuhataja 6.a deivi.pundonen[at]polvakool.ee
53 Ene Rattur-Kübar matemaatika, klassijuhataja 5.c ene.ratturkubar[at]polvakool.ee
54 Martin Raudmäe tehnoloogia martin.raudmae[at]polvakool.ee
55 Ruth Raudsepp klassiõpetaja 1.e ruth.raudsepp[at]polvakool.ee
56 Ülle Rull klassiõpetaja 3.b ulle.rull[at]polvakool.ee
57 Viive Rätsep eesti keel, klassijuhataja 7.c viive.ratsep[at]polvakool.ee
58 Tiina Saago käsitöö, informaatika tiina.saago[at]polvakool.ee
59 Juta Saan kehaline kasvatus juta.saan[at]polvakool.ee
60 Ülle Sarapik inglise keel, klassijuhataja 9.c ulle.sarapik[at]polvakool.ee
61 Riina Sarapuu vene keel riina.sarapuu[at]polvakool.ee
62 Katrin Savi geograafia  8.b katrin.savi[at]polvakool.ee
63 Henri Sillaste kehaline kasvatus henri.sillaste[at]polvakool.ee
64 Karin Simso klassiõpetaja 7.-8.f karin.simso[at]polvakool.ee
65 Valeri Zlatin kehaline kasvatus, klassijuhataja 6.c valeri.zlatin[at]polvakool.ee
66 Anne-Liis Tamm vene keel, klassijuhataja 9.b anne-liis.tamm[at]polvakool.ee
67 Kaia Tamm geograafia, majandusõpetus kaia.tamm[at]polvakool.ee
68 Karl Tammiste loodusõpetus karl.tammiste[at]polvakool.ee
69 Ly Tannis-Vinni ajalugu ly.tannisvinni[at]polvakool.ee
70 Daily Tensing informaatika daily.tensing[at]polvakool.ee
71 Inga Tiivoja keemia, loodusõpetus, klassijuhataja 8.a inga.tiivoja[at]polvakool.ee
72 Raina Uibo klassiõpetaja 2.b raina.uibo[at]polvakool.ee
73 Annika Uibo klassiõpetaja 3.a annika.uibo[at]polvakool.ee
74 Mare Urban muusika mare.urban[at]polvakool.ee
75 Katrin Valdma klassiõpetaja 1.b katrin.valdma[at]polvakool.ee
76 Inga Varusk matemaatika inga.varusk[at]polvakool.ee
77 Tiina Vasser klassiõpetaja 4.c tiina.vasser[at]polvakool.ee
78 Imbi Vent eesti, inglise keel, klassijuhataja 5.d imbi.vent[at]polvakool.ee
79 Katrin Veskioja klassiõpetaja 3.e katrin.veskioja[at]polvakool.ee
80 Annika Viikmaa bioloogia, loodusõpetus, inimeseõpetus  5.b annika.viikmaa[at]polvakool.ee
81 Tiia Viilu väikeklassi õpetaja tiiaviilu[at]gmail.com
82 Tiina Villako saksa keel, inimeseõpetus, klassijuhataja 9.a tiina.villako[at]polvakool.ee

Muud ametikohad

Eesnimi Perenimi Amet E-post Telefon
1 Annika Ladva huvijuht annika.ladva[at]polvakool.ee  517 2799
2 Diana Pehk huvijuht diana.pehk[at]polvakool.ee  5885 4162
3 Siret Rammul arendusjuht siret.rammul[at]polvakool.ee
4 Arvo Sarapuu koordinaator arvo.sarapuu[at]polvakool.ee  799 9203
5 Daily Tensing haridustehnoloog daily.tensing[at]polvakool.ee  5197 5554
6 Iive Kõima infojuht iive.koima[at]polvakool.ee  5564 7445
7 Koidu Kool pikapäevarühma õpetaja koidu.kool[at]polvakool.ee
7 Katrin Kraav pikapäevarühma õpetaja katrin.kraav[at]polvakool.ee