“From knowledge to competences” (2017 – 2019)

Erasmus+ KA2 koolidevaheline strateegiline koostöö 2017-19

Projekti partnerid: koordinaator Rumeenia (Scoala Gimnaziala nr.11, Botosani), Bulgaaria (Comprehensive school “Kozma Trichkov”,Vratsa), Itaalia (Istituto Comprensivo “F.sco De Sanctis“, Villanova del Battista), Poola (Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, Warszawa), Portugal (Agrupamento de Escolas de Rio Tinto Nº 3, Rio Tinto, Porto), Türgi (Talatpasa Ortaokulu, Bayrakli, Izmir), Põlva Kool.

Projekti eesmärgiks on matemaatika, võõrkeelte ja loodusainete õpetamine läbi reaalse elu olukordade. Õpilased loovad ja jagavad üksteisega ülesandeid, mis nõuavad loogikat, matemaatika-, füüsika-, looduse-, infotehnoloogia ning keeleteadmisi. Koolide koostööna kirjutatakse ka kett-jutustus teadushuvilisest noorukist. Õpetajate ülesanne on lisaks õpilaste juhendamisele koostada ühine kogumik headest praktikatest ning õpetamisviisidest ja lahendustest partnerkoolides.  Projekti käigus toimuvad õpetajate kohtumised kõikides partnerriikides ning õpilaste kohtumised Türgis ja Itaalias. Põlva Kool võõrustab külalisi 2019.aastal.

Ülevaade projekti tegevustest on kajastatud uudiskirjades:

Projektikohtumiste pildigaleriid:

Projekti tulemusel valminud: