“LOL – Lots of Learning” (2017-2019)

Erasmus+ KA2 koolidevaheline strateegiline koostöö 2017-19

Projekti partnerid: koordinaator Prantsusmaa (Collège du Vallon, Autun), Hispaania (Colegio Santa Isabel, Alquerías), Norra (Jevnaker Skole, Jevnaker), Põlva Kool.

Projekti raames valmistavad õpilased Euroopa kaardi põhjal erinevate riikide kohta lauamängu. Mängu valmimiseks moodustavad õpilased küsimused ja annavad ka vastused erinevate Euroopa riikide kohta. Projekti eesmärk on arendada õpilaste teadmisi geograafias, loodusõpetuses,  ajaloos,  võõrkeeltes, infotehnoloogias, töö- ja tehnoloogiaõpetuses, kultuuris ja  kirjanduses. Mäng valmistatakse ette nii reaalsele pappalusele kui ka interneti-põhiselt mängitavaks. Projektikohtumised toimuvad kõigi partnerite koolides. Põlva Kool võõrustab oma partnerkoolide õpilasi ja õpetajaid 2019. aastal.