Protect Ecosystem and Life

Erasmus+ 229 koolidevaheline strateegiline koostöö 2020-22

Projekt “Protect Ecosystem and Life”
Projekti nr 2020-1-CZ01-KA229-078155_5 (lepingu nr 2020-KA229-29)

Põlva Kool osaleb aastatel 2020-2022 rahvusvahelises Erasmus+ projektis, mis keskendub keskkonnaprobleemidele. Projekt kannab nime “Protect Ecosystem and Life” ning on suunatud 4.-7. klassi õpilastele.

Projekti partnerid: Tšehhi (Zakladni skola Zamberk, 28.rijna 581, koordinaator), Türgi (Ege Universitesi Guclendirme Vakfi Okullari Ozel Narlidere Ilkokulu-Ortaokulu), Portugal (Agrupamento de escolas de Alvide), Rumeenia (Scoala Gimnaziala Coresi), Kreeka (2nd Gymnasium of Nafpaktos), Eesti (Põlva Kool).

Keskkonnaprobleemid on teema, millele on aasta-aastalt üha enam tähelepanu pöörama hakatud ning seda ka väga arusaadavatel põhjustel – kümnendeid on inimkond meie planeediga ringi käinud hoolimatult ning mitte jätkusuutlikult ning on jätkuvalt inimesi, kes ei pea igapäevaselt tekitatavat prügi, kliima soojenemist ja veekogude reostumist tõsiseltvõetavateks probleemideks.

Projekti üheks eesmärgiks ongi õpilaste teadlikkuse tõstmine keskkonnaprobleemide osas. Projektitegevused algavad 2020. aasta sügisel ning kestavad kaks õppeaastat.