1. klasside infopäev

1. klasside infopäev

Head Põlva Kooli 1. klassi astuvad lapsed ja nende vanemad!
Ootame Teid infopäevale 13.juunil kell 16.30-18.30 Koolimaja tee 1 õppehoonesse.
Kavas:

  • Õppekorraldusest Põlva Koolis 2017/18 õppeaastal
  • Tegevused keskustes

Info: õppejuht Aigi Sikkal, 58190695

Esimesse klassi õppima asumine

Esimesse klassi õppima asumine

Esimesse klassi õppima asumiseks esitab lapsevanem hiljemalt 31. maiks 2017 Põlva Kooli kantseleisse (Kesk 25) järgmised dokumendid:

1) vormikohane taotlus
2) lapse isikut tõendava dokumendi koopia
3) lapsevanema isikut tõendava dokumendi koopia
4) tervisekaart või väljavõte tervisekaardist
5) koolieelse lasteasutuse poolt välja antud koolivalmiduskaart
6) lapse foto, suuruses 3×4 cm.

Põlva Kooli arengukava 2017-2020 projekti avalik väljapanek

Põlva Kooli arengukava 2017-2020 projekti avalik väljapanek

“Põlva Kooli arengukava 2017-2020” projekti avalik väljapanek toimub 08.-25. mai 2017 Põlva Kooli kodulehel. Tutvu arengukava projektiga siin.
Avaliku väljapaneku perioodil on võimalik esitada ettepanekuid arengukava projektile e-posti teel siret.rammul@polvakool.ee
Avaliku väljapaneku tulemuste arutelu toimub 30.05.2017 algusega kell 17.00 Põlva Koolis, aadressil Kesk tn 25, kabinetis B-15.

 

Põlva Kooli 1.- 3. klasside peotantsuvõistlused

Põlva Kooli 1.- 3. klasside peotantsuvõistlused

3.mail toimusid Mesikäpa Hallis Põlva Kooli 1.- 3. klasside peotantsuvõistlused.

Väikesed tantsijad olid väga-väga tublid!

Täname kõiki, kes olid abis võistluste korraldamisel:

  • peakorraldaja Reno Olle;
  • keraamiliste medalite valmistaja Ruth Raudsepp;
  • kohtunikud Aet Olle, Artur Lepp, Stella Männiste, Marco Kindsigo, Lisete Marjapuu, Mart Kirotar, Alice Saluorg, Marcus Kindsigo, Mirtel Must, Katrin Kraav;
  • helitehnik Martin Raudmäe,
  • foto ja video Lauri Käo.

1. kl osales 46 tantsupaari ja 1 printsess
I koht Rasmus Mikson ja Moona Kämbre
II koht Rasmus Markus Lukk ja Liis Marii Vaher
III koht Tim Samuel Hõbemägi ja  Kertlin Veldermann

2. kl osales 44 tantsupaari
I koht Miiron Olle  ja Kristiin Piirsalu
II koht Hannes Hallap ja  Karola Ojasaar
III koht Kevin Piir ja  Liisa Linnus

3. kl osales 24 tantsupaari ja 9 printsessi
I koht Egert Land ja Agathe Ojasaar
II koht Egert Sing ja Anette Vaino
III koht Alari Põvvat ja Natali Antonov

3. klassi printsessid
I koht Gertrud Jänes
II koht Grete-Liis Paidre
III koht Inger Kateriine Lang