Bioloogiaolümpiaadi koolivoor (15.01.2020)

15.01.2020 toimus bioloogiaolümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele. Osales 54 õpilast. Arvestust peeti klasside kaupa.

6. klasside tulemused:
I koht Anne-Mari Rauba (6.b)
II koht Els Rahel Parhomneko (6.b)
III koht Rebeca Hiiesalu (6.d)

Tublid osalejad: Getter Lepland (6.b), Aron Oberg (6.a), Elise Marie Int (6.c), Eliisa Villako (6.d), Merlis Musting (6.b), Helen Pundi (6.b), Kertu Viljamaa (6.d), Laura Plakso (6.c), Andra Niinepuu (6.a), Natali Antonov (6.a), Merlin Raudkett (6.c), Anette Vaino (6.b), Eliise Lisete Palm (6.d), Jass Einasoo (6.a), Heti-Liis Maask (6.d).

7. klasside tulemused:
I koht Henri Suur (7.a)
II koht Kirke Karolin Tark (7.a)
III koht Karl-Rasmus Suvi (7.b)

Tublid osalejad: Samuel Hakk (7.a), Isadora-Janett Turba (7.b), Eliise Pesor (7.b), Gedlin Jaanus (7.b), Kirke Lukki-Lukin (7.b), Meribel Tuisk (7.b), Kadri Kamja (7.b), Mihkel Linnus (7.b), Ines Vaikmäe (7.b), Lizette Prantsen (7.b), Karlis Kalk (7.b).

8. klasside tulemused:
I koht Lilian Hindrikson (8.a)
II koht Kaur Kenk (8.a)
III koht Karoliina Kets (8.a)

Tublid osalejad: Sandra Kalling (8.b), Mirjam Kolpakov (8.c), Johanna Kadak (8.b), Anete Pavlov (8.b), Terje Laane (8.b), Richard Uibo (8.a), Merlin Käo (8.b), Mia Järv (8.b), Selesty Punga (8.b).

9. klasside tulemused:
I koht Maara Parhomenko (9.a)
II-III koht Elias Lauri Kaupmees (9.b)
II-III koht Katarina Podekrat (9.a)

Tublid osalejad: Katleen Schmeiman (9.b), Caroly Viljamaa (9.a), Sirelin Petersell (9.a), Karoliina Kannik (9.a), Julia Runina (9.a), Liisi Kõrgemäe (9.a), Emily Vinne (9.a).

„Kui sa natuke aega looduses veedad, oled tüki parem inimene“ (Clifford Donald Simak)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajatele Urve Lehestik, Annika Viikmaa, Bianka Pihla ja Karl Tammiste!