Bioloogiaolümpiaadi koolivoor (25.01.2019)

25.01.2019 toimus bioloogiaolümpiaadi koolivoor 6.–9. klassidele. Osales 92 õpilast. Arvestust peeti klasside kaupa. Tulemused:

6. klassid:
I koht August Jakobson (6.b)
II koht Henri Suur (6.a)
III koht Mihkel Linnus (6.b)

Tublid osalejad: Eliise Pesor (6.a), Karl-Rasmus Suvi (6.c), Samuel Hakk (6.c), Renate Krantsiveer (6.c), Henri Loeg (6.d), Liis Keerberg (6.c), Reenika Reedi (6.c), Luisa Marleen Lepp (6.a), Kirke-Karolin Tark (6.c), Holger Jänes (6.b), Isadora-Janett Turba (6.d), Eliis Sillaste (6.c), Heti-Helena Hindrikson (6.b), Rebeka Repp (6.d), Kevin Ilves (6.d), Ines Vaikmäe (6.b), Anni Mari Luik (6.c), Mia Mette Kiljak (6.d), Egon Jakko Sing (6.d), Lisandra Koppel (6.d), Isabella Puusepp (6.b), Miko Jugomägi (6.d), Ardi Hindrikson (6.a), Helis Marleen Saare (6.a).

7. klassid:
I koht Lilian Hindrikson (7.a)
II koht Kaur Kenk (7.a)
III koht Krissandra Rammo (7.a)

Tublid osalejad: Karoliina Kets (7.a), Kertu Noormets (7.a), Erik Plakso (7.c), Nele Pintmann (7.b), Deisi Kruustik (7.a), Anete Pavlov (7.b), Denry Pisukov (7.b), Anette Maria Soekarusk (7.a), Lisette Lepp (7.a), Mona Jõema (7.a), Terje Laane (7.b), Romet Kaar (7.b), Sandra Kalling (7.b), Andero Hääl (7.b), Sander Heinaste (7.b), Kaspar Karolin (7.b), Mae Lillo (7.b), Maribel Kübe (7.b), Selesty Punga (7.b), Rasmus Saare (7.b), Sten-Madis Ilves (7.b), Janete Kangro (7.c), Laura Nemvalts (7.a), Mirjam Kolpakov (7.c), Ly Saarniit (7.b), Reti Aleste (7.a), Kristjan Kaine (7.b), Kerttu Kattai (7.b), Remi Jušin (7.b), Marten Tint (7.b), Krete Jaagund (7.a), Indrek Niinepuu (7.b).

8. klassid:
I koht Maara Parhomenko (8.a)
II koht Elias Lauri Kaupmees (8.b)
III koht Joosep Podekrat (8.a)

Tublid osalejad: Caroly Viljamaa (8.a), Daniel Sibul (8.b), Katleen Schmeiman (8.b), Katarina Podekrat (8.a), Rasmus Mathias Mõttus (8.b), Karoliina Kannik (8.a), Andreas Paabut (8.d), Sirelin Petersell (8.a), Hendrik Kink (8.d), Merit Tigas (8.a), Kati-Ketter Teever (8.b).

9. klassid:
I koht Aadi Parhomenko (9.a)
II koht Aleksandra Jermohhin (9.a)
III koht Anne-Liis Verev (9.b)

Tublid osalejad: Evely Ostrov (9.b), Aurora Vierland (9.b), Triinu Vijar (9.c), Carlos Oras (9.b), Mai Kirsing (9.a), Mattias Maidla (9.a), Ita Lillo (9.c), Samuel Kolsar (9.a), Eneli Mattus (9.a), Samanta Suitsik (9.a), Tigris Fjodorov (9.b), Kätlin Vassil (9.b), Sandra Haidak (9.b).

„Kui sa natuke aega looduses veedad, oled tüki parem inimene“ (Clifford Donald Simak)

Palju õnne võitjatele! Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajatele Urve Lehestik, Annika Viikmaa, Bianka Pihla ja Karl Tammiste!