Bioloogiaolümpiaadi koolivoor 7.–9. klassidele (25.01.2018)

25.01.2018 toimus bioloogiaolümpiaadi koolivoor 7.–9. klassidele. Osales 41 õpilast. Arvestust peeti klasside kaupa.

7. klassid
1. koht Maara Parhomenko (7.a)
2. koht Katleen Schmeiman (7.b)
3. koht Joosep Podekrat (7.a)
Tublid osalejad: Katarina Podekrat, Getter Miida Kask, Hendrik Kink, Karoliina Kannik, Enar Sirendi.

8. klassid
1. koht Aadi Parhomenko (8.a)
2. koht Aleksandra Jermohhin (8.a)
3. koht Triinu Vijar (8.c)
Tublid osalejad: Mattias Maidla, Annette Vijar, Mai Kirsing, Evely Ostrov, Ita Lillo, Kätlin Vassil, Samanta Suitsik, Aurora Vierland, Eneli Mattus, Eliina-Katriin Sulaoja, Diana Kool, Anne-Liis Verev, Samuel Kolsar.

9. klassid
1. koht Karl Friedrich Kollom (9.a)
2. koht Anete Saar (9b)
3. koht Johanna Johanson(9.a)
Tublid osalejad: Kaija Laaneväli, Kristel Sulamägi, Pirja Kindsigo, Gertrud Oberg, Mia Kurvits, Kristin Semm,  Kristin Kivioja, Sandra-Liis Peterson, Evelin Arulepp, Hanna Lora Traagel, Merit Lutsar,  Annika Tilga, Keidy Lõiv, Kristin Kooskora.

„Kui sa natuke aega looduses veedad, oled tüki parem inimene“ (Clifford Donald Simak)

Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajatele Urve Lehestik ja Annika Viikmaa!