Emakeeleolümpiaad (17.11.2020)

17.11.2020 toimus emakeeleolümpiaadi koolivoor 5.-9. klassidele. Arvestust peeti klasside kaupa. Kokku osales 68 õpilast. Parimad tulemused klasside arvestuses:

5. klassid:
I koht Laura Lanno (5.c)
II koht Grete Kuldmets (5.a)
III koht Devon Kuur (5.a)

Head tulemused: Liis Marii Vaher (5.b), Siim Kadak (5.e), Ode-Eliisabet Elias (5.e), Kertu Kepp (5.a), Berit Vasser (5.d), Ronja Pastak (5.e), Maia Helmoja (5.a), Kirke Lepp (5.b), Kadi-Liis Juhkam (5.c), Aveli Loeg (5.c), Johanna Ootsing (5.e), Lorete-Lii Laur (5.b), Jete-Ly Maask (5.b)

6. klassid:
I koht Tristan Leppik (6.b)
II koht Maarja Oras (6.c)
III koht Hanna Triin Soekarusk (6.d)

Head tulemused: Kotred Paide (6.d), Annabel Kolsar (6.e), Liisa Linnus (6.b), Anti Tohva (6.a), Mia Lees (6.d), Johanna Oras (6.c), Kadi Mandel (6.a), Simo Gross (6.c), Marit Lõbu (6.d), Katariina Olesk (6.b), Kristiin Piirsalu (6.e), Triin Neeno (6.e), Janette Kund (6.e), Mirtel Talv (6.a), Christelle Juks (6.c), Romet Paatsi (6.a), Susanna Johanson (6.b)

7. klassid:
I koht Elise Marie Int (7.a)
II koht Inger Kateriine Lang (7.b)
III koht Eliisa Villako (7.a)

Head tulemused: Agathe Ojasaar (7.a), Karoliina Ulmand (7.b), Anne-Mari Rauba (7.a), Gertrud Jänes (7.b), Merlin Raudkett (7.b), Eliise Lisete Palm (7.c)

8. klassid:
I koht Kirke Karolin Tark (8.a)
II koht Annaliisa Madisson (8.a)
III koht August Jakobson (8.a)

Head tulemused: Renate Krantsiveer (8.c), Nele-Liis Viira (8.d), Isadora Janett Turba (8.b), Gedlin Jaanus (8.b), Kadri Kamja (8.b), Karl-Rasmus Suvi (8.b), Helis Marleen Saare (8.a), Luiisa Marleen Lepp (8.c)

9. klassid:
I koht Lilian Hindrikson (9.a)
II koht Marten Hinn (9.a)
III koht Karoliina Kets (9.a)

Head tulemused: Deisi Kruustik (9.a), Kaspar Karolin (9.b), Merili Nagel (9.a), Sandra Kalling (9.b), Marleen Lina (9.c), Joanna Meriina Sulaoja (9.a), Martin Veiko (9.a), Katarina Puik, (9.c), Henry Jõesalu (9.c)

„Ainult emakeeles üksi võib inimene seesmiselt ehtne olla“. (Jakob Hurt)

Kiitus kõikidele osalejatele ja suur tänu emakeele õpetajatele Maia Punak, Viive Rätsep, Imbi Vent, Lea Parder, Maarika Asi-Lang, Merili Ermel, kes aitasid ja toetasid olümpiaadi edukat läbiviimist ning aitasid kaasa õpilaste edukale esinemisele olümpiaadil!