Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor (09.02.2021)

09.02.2021 toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaad viidi läbi arvutipõhiselt. Olümpiaadil osales kuus maakonna põhikooli ja kolm gümnaasiumi, kokku 63 õpilast. Arvestust peeti neljas vanuserühmas – 7., 8., 9. klass ja gümnaasiumiaste. Meie koolist osales 18 õpilast.

7. klasside arvestuses:
III-IV koht Alari Maidla (7.a)

Tublid osalejad: Elise Maria Int (7.a), Eliisa Vllako (7.a), Agathe Ojasaar (7.a), Helen Pundi (7.a), Anette Vaino (7.b), Seleri Haidak (7.a), Eliise-Lisete Palm (7.c).

8. klasside arvestuses:
I koht Kirke Karolin Tark (8.a)
II koht August Jakobson (8.a)
III-IV koht Henri Suur (8.a)

Tubli osaleja: Ines Vaikmäe (8.b).

9. klasside arvestuses:
I koht Kaur Kenk (9.a) (esindab Põlvamaad geograafiaolümpiaadi lõppvoorus 7.-8.05.2021)
II koht Revo Holts (9.b)

Tublid osalejad: Karoliina Kets (9.a), Marten Hinn (9.a), Oliver Lätt (9.b), Deisi Kruustik (9.a), Kertu Noormets (9.a).

„Kõige imelisem on maailma juures see, et ta on tunnetatav.“ (Albert Einstein)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajad Katrin Savi ja Annika Viikmaa õpilaste olümpiaadiks ettevalmistamise ja õpetamise eest!