Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor (12.02.2019)

12.02.2019 toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaad viidi läbi arvutipõhiselt kolme kooli – Põlva Kooli, Räpina Ühisgümnaasiumi ja Põlva Gümnaasiumi arvutiklasside baasil.

Olümpiaadil osales kaheksa maakonna põhikooli ja kaks gümnaasiumi kokku 57 õpilast. Arvestust peeti neljas vanuserühmas – 7., 8., 9. klass ja gümnaasiumiaste. Meie koolist osales 15 õpilast.

7. klass:
II koht Kaur Kenk (7.a)
III koht Marten Hinn (7.a)

8. klass:
III koht Artur Johannes Prangel (8.a)

Tublid osalejad: Karoliina Kets (7.a), Anette-Maria Soekarusk (7.a), Oliver Lätt (7.b), Leo-Martin Pala (8.a), Karoliina Kannik (8.a), Maara Parhomenko (8.a), Märt Lillestik (8.a), Jan Markus Salum (9.a), aadi Parhomenko (9.a), Samuel Kolsar (9.a), Triinu Vijar (9.c), Mattias Maidla (9.a).

„Kõige imelisem on maailma juures see, et ta on tunnetatav“ (Albert Einstein)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetaja Katrin Savi õpilaste olümpiaadiks ettevalmistamise eest!