Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor (14.02.2023)

14.02.2023 toimus geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaad viidi läbi arvutipõhiselt HARNO moodli keskkonnas. Olümpiaadil osales neli maakonna põhikooli (Põlva, Krootuse, Mooste, Johannese Kool ja lasteaed Rosmal) ja kaks gümnaasiumi (Räpina ja Põlva), kokku 51 õpilast. Arvestust peeti neljas vanuserühmas – 7., 8., 9. klass ja gümnaasiumiaste. Meie koolist osales 21 õpilast.

7. klasside arvestuses:
I koht Berit Vasser (7.a)
II koht Laura Lanno (7.b)

Tublid osalejad: Grete Kuldmets (7.a), Erik Jaakmees (7.a), Karmo Kosk (7.b), Samuel Linnus (7.b), Kertu Kepp (7.b), Liisa Vagula (7.e).

8. klasside arvestuses:
I koht Tristan Leppik (8.a)
II koht Marit Lõbu (8.a)
III koht Johanna Oras (8.b)

Tublid osalejad: Rasmus Villako (8.a), Kristiin Piirsalu (8.a), Anti Tohva (8.a), Regor Janson, (8.b), Joonas Leis (8.b).

9. klasside tublid osalejad: Helen Pundi (9.a), Alari Maidla (9.a), Enriko Saan (9.a), Laura Plakso (9.b), David Richard Randmäe (9.b).

„Kõige imelisem on maailma juures see, et ta on tunnetatav“ (Albert Einstein)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetaja Katrin Savi õpilaste olümpiaadiks ettevalmistamise ja õpetamise eest!