Inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoor 5.-8. klassidele (17.05.2024)

17.05.2024  toimus inimeseõpetuse olümpiaadi arvutipõhine koolivoor 5.-8. klassidele. Kokku osales 49 õpilast.

Parimad tulemused ja tublid osalejad:

5. klasside arvestuses:
I koht
Andri Hindrikson (5.a)
II-III koht Hanna Avikson (5.c)
II-III koht Ott Kaspar Kahre (5.c)

Tublid osalejad: Karl Martin Jaaska (5.a), Matilda Nuuma (5.b), Karmen Lõbu (5.c), Robin Paalman (5.a), Karolin Trumsi (5.a), Bert Luts (5.c), Karoliina Paalman (5.a), Kristelle Muuga (5.a), Karmela Kahar (5.c)

6. klasside arvestuses:
I koht Artur Leppik (6.a)
II koht Berit Paatsi (6.a)
III-IV koht Grete Käis (6.d)
III-IV koht Kätriin Kurvits (6.d)

Tublid osalejad: Ruudi Kattai (6.d), Elis Padar (6.b), Jessica Puna (6.d), Sarah Zopp (6.d), Lisandra Sammalkivi (6.a), Grete Orti (6.a), Arabella Karoliine Vana (6.b), Ketlin Kapp (6.b).

7. klasside arvestuses:
I koht Robin Kahre (7.b)
II koht Liisa Avikson (7.a)
III koht Karl Kintsiraud (7.a)

Tublid osalejad: Eliise Vaaks (7.c), Isabel Amelii Valli (7.a), Ott Nuuma (7.a), Pärtel Gross (7.a), Liisa Kaljuvee (7.c), Katriin Pikk (7.a), Emma Liblik (7.a).

8. klasside arvestuses:
I koht Kertu Kepp (8.b)
II koht Grete Kuldmets (8.a)
III koht Ly Anette Musting (8.a)

Tublid osalejad: Laura Lanno (8.b), Kaia Peterson (8.a), Berit Vasser (8.a), Samuel Linnus (8.b), Gabriel Haabma (8.b), Kevin Segasaar (8.c), Erik Jaakmees (8.a), Maia Helmoja (8.a), Laura Lepistu (8.b), Lissandra Rammo (8.a), Grete Ly Kurvits (8.c), Kristo Käo (8.c).

„Inimese olemuse määravad otsused, mitte tingimused“ (Viktor Frankl)

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõikidele tublidele osalejatele!
Suur tänu õpetaja Annika Viikmaa, õpilaste hea ainealase ettevalmistuse ja olümpiaadi läbiviimisele kaasaaitamine eest!
Tänusõnad infojuhile Iive Kõimale, kes panustas oma tegevusega tõrgeteta olümpiaadi läbiviimisele.