Inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoor 5.-8. klassidele (18.-21.04.2022)

18.-21.04.2022 toimus inimeseõpetuse olümpiaadi arvutipõhine koolivoor  5.-8. klassidele. Osales kokku 66 õpilast.

Parimad tulemused ja tublid osalejad:

5. klasside arvestuses:
I-II koht Mirelli Reino (5.d)
I-II koht Robin Kahre (5.d)
III koht Eliise Vaaks (5.a)

Tublid osalejad: Karl Kintsiraud (5.d), Kirke Jaakmees (5.c), Liisa Avikson (5.c), Katriin Pikk (5.b), Ott Nuuma (5.c), Lev Liubchenko (5.b), Gertrud Kolsar (5.c), Caroly Mölder (5.b), Lauren Polli (5.d), Grete Liis Traagel (5.e), Birgit Birnbaum (5.d), Kertu Lilian Oper (5.d), Marten Raud (5.e), Heili Parts (5.c), Romet Vool (5.e), Mari Merili Pilliroog (5.d), Kristofer Mandel (5.b), Emma Liblik (5.c), Mia Konks (5.e), Kairi Tobreluts (5.c), Anette-Riin Paidra (5.e).

6. klasside arvestuses:
I koht Kertu Kepp (6.a)
II-III koht Devon Kuur (6.a)
II-III koht Ly Anette Musting (6.d)

Tublid osalejad: Ode-Eliisabet Elias (6.e), Maia Helmoja (6.a), Karoliine Mustimets (6.d), Johanna Ootsing (6.e), Lissandra Rammo (6.a), Erik Jaakmees (6.e), Lenna Saarniit (6.a), Anna Taisi Võrno (6.e), Liisa Kannik (6.e), Dolores Pihlak (6.d).

7. klasside arvestuses:
I koht Kadi Mandel (7.c)
II koht Hanna Triin Soekarusk (7.b)
III koht Liisa Linnus (7.b)

Tublid osalejad: Marit Lõbu (7.a), Kristiin Piirsalu (7.a), Anti Tohva (7.a),  Hele Jakobson (7.b), Lisete Laine (7.b), Katariina Olesk (7.c), Hannes Hallap (7.a), Sirelin Käo (7.b), Martti Pavlov (7.b), Reno Rošik (7.c), Rasmus Villako (7.a), Mirtel Talv (7.d), Regor Janson (7.b), Joonas Leis (7.b), Ravel Lepp (7.d).

8. klasside arvestuses:
I koht Anne-Mari Rauba (8.a)
II koht Eliisa Villako (8.a)
III-IV koht David Richard Randmäe (8.b)
III-IV koht  Regor-Marten Tobonik (8.c)

Tublid osalejad: Laura Plakso (8.b), Karoliina Ulmand (8.b), Elise Marie Int (8.a), Aron Oberg (8.a), Alari Maidla (8.a), Merlis Musting (8.a), Seleri Haidak (8.a).

„Mitte kõiki inimvõimeid pole vaja avastada, mõningaid on vaja taasavastada“ (John (Robert) Fowles)

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõikidele tublidele osalejatele!
Suur tänu õpetajad Annika Viikmaa, Tiina Villako, Urve Lehestik ja Bianka Pihla õpilaste hea ainealase ettevalmistuse ja olümpiaadi läbiviimisele kaasaaitamine eest!
Tänusõnad infojuhile Iive Kõima ja haridustehnoloogile Daily Tensing, kes panustasid oma tegevusega tõrgeteta olümpiaadi läbiviimisele.