Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor 5.-8. klassidele (19.04.2023)

19.04.2023 toimus veebipõhine inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor 5.-8. klassidele. Kokku osales 39 õpilast  neljast maakonna koolist. Põlva Koolist osales olümpiaadil 20 õpilast.

Parimad tulemused ja tublid osalejad:

5. klasside arvestuses:
I koht Artur Leppik (5.a) (Esindab Põlva maakonda vabariikliku olümpiaadi lõppvoorus, mis toimub 10.05.2023 Tallinnas Tervise Arengu Instituudis)
II koht Ruudi Kattai (5.c)

Tublid osalejad: Grete Käis (5.d), Kätriin Kurvits (5.d), Marvin Mahla (5.b).

6. klasside arvestuses:
I koht Isabel Amelii Valli (6.a) (Esindab Põlva maakonda vabariikliku olümpiaadi lõppvoorus, mis toimub 10.05.2023 Tallinnas Tervise Arengu Instituudis)
II koht Karl Kintsiraud (6.d)
III koht Robin Kahre (6.d)

Tublid osalejad: Ott Nuuma (6.c), Magnus Pala (6.c).

7. klasside arvestuses:
I koht Kertu Kepp (7.b) (Esindab Põlva maakonda vabariikliku olümpiaadi lõppvoorus, mis toimub 10.05.2023 Tallinnas Tervise Arengu Instituudis)
III koht Mihkel Padar (7.a)

Tublid osalejad: Ode-Eliisabet Elias (7.c), Ly Anette Musting (7.a), Karoliine Mustimets (7.c).

8. klasside arvestuses:
I koht Tristan Leppik (8.a) (Esindab Põlva maakonda vabariikliku olümpiaadi lõppvoorus, mis toimub 10.05.2023 Tallinnas Tervise Arengu Instituudis)
II koht Brigita Pendla (8.d)
III koht Kristofer-Helander Kuldmets (8.d)

Tublid osalejad: Kristiin Piirsalu (8.a), Lisete Laine (8.b).

„Rahva suurust ei mõõdeta tema arvu järgi, nagu inimese suurust ei mõõdeta tema kasvu järgi“ (Victor Hugo)

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõikidele osalejatele!
Suur tänu aineõpetaja Annika Viikmaa, õpilaste hea ettevalmistamise eest olümpiaadiks!