Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor (28.11.2020)

28.11.2020 toimus veebipõhine loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor. Tänaseks on selgunud lõplikud tulemused. Põlvamaalt osales 27 õpilast neljast koolist: Põlva Koolist, Räpina Ühisgümnaasiumist, Tilsi Põhikoolist ja Vastse-Kuuste Koolist.

Meie koolist osales 14 tublit õpilast. Põlvamaa parimad õpivad meie koolis.

I koht August Jakobson (8.a) (esindab Põlvamaad loodusteaduste olümpiaadi lõppvoorus Tartu Ülikooli Chemicumis 17.-18. aprillil 2021.)
II koht Mihkel Linnus  (8.b)

Tublid osalejad: Kirke Karolin Tark (8.a), Helis Marleen Saare (8.a), Karl-Rasmus Suvi (8.b), Isadora-Janett Turba (8.b), Eliise Pesor (8.b), Eliisa Villako (7.a), Kirke Lukki-Lukin (8.b), Merlin Raudkett (7.b), Inger Kateriine Lang (7.b), Getter Lepland (7.a). Merlis Musting (7.a).

„Loodus ei riku kunagi oma seadusi“. (Leonardo da Vinci)

Palju õnne võitjatele ja suur tänu osalejatele!
Aitäh õpetajad Urve Lehestik, Bianka Pihla, Katrin Savi, Greta Pentsa, Annika Viikmaa, Karl Tammiste ja Jaak Kepp, kes on õpilasi innustanud ja toetanud loodusainete olümpiaadiks ettevalmistamisel!