Mälumängu MV Põlvamaa eelvoor (28.11.2018)

28.11.2018  toimus MTÜ Eesti Mälumänguliidu poolt korraldatav  Eesti koolinoorte XVmälumängumeistrivõistluste Põlva maakonna eelvoor. Maakonnast oli esindatud põhikoolide arvestuses kaks kooli Tilsi Põhikool ja Põlva Kool,  kokku kaheksa võistkonnaga. Põlva Kool osales seitsme 4-liikmelise võistkonnaga. Gümnaasiumide arvestuses võistles ainukesena Põlva Gümnaasium.  

Põhikoolide arvestuses kuulus esimesed kolm kohta meie koolile.

I koht võistkonnale „Põlva Kool 8a“ – Artur Johannes Prangel, Maara Parhomenko, Sirelin Petersell, Märt Lillestik

II koht võistkonnale „Põlva Kool 9a III“ – Annette Vijar, Mihkel Liivago, Kermo Saksing, Lauri Land

III koht võistkonnale „Põlva Kool 9a II“ – Markus Niitov, Aadi Parhomenko, Mihkel Maspanov, Sven Pavlov

Tublid osaleja: Mattias Maidla, Ranno Rahasepp, Samuel Kolsar, Jan Markus Salum, Eliise Haabma, Patric Kurvits, Karolin Kalk, Markus Villako, Krete Jaagund, Lilian Hindrikson, Lisbeth Lepp, Mona Jõema, Laura Nemvalts, Karoliina Kets, Merili Nagel, Kertu Noormets.

Maakondade võitjad selgitavad koolinoorte meistrid välja finaalis, mis toimub 24. märtsil 2019 Viimsi Keskkoolis. Seega tuleb võistkonnal „Põlva Kool 8a“ ette võtta sõit Viimsi.

Edu tuleb vaid siis, kui oled valmis ka ebaeduks. (Benjamin Franklin)

Palju õnne võitjad ja kiitus osalejatele!