Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 5.-9. klassidele (23.-24.01.2023)

1. ja 24.01.2023 toimusid matemaatikaolümpiaadi koolivoorud 5.-9. klassidele. Kokku osales 93 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa.

5. klasside arvestuses:
I-II koht Artur Leppik (5.a)
I-II koht Mattias Kähr (5.a)
III koht Marvin Mahla (5.b)

Tublid osalejad: Lisandra Sammalkivi (5.a), Kerret Matto (5.c),  Keirit-Ketrin Kikas (5.c), Loviise Kurusk (5.d),  Jan Johan Mõtsar (5.d), Mathias Gregory Kõllamägi (5.d), Mirell Kattai (5.d), Kätriin Kurvits (5.d), Bert-Jepe Vähi (5.d).

6. klasside arvestuses:
I koht Kirke Jaakmees (6.c)
II koht Magnus Pala (6.c)
III koht Pärtel Gross (6.b)

Tublid osalejad: Manivald Jakobson (6.a), Isabel Amelii Valli (6.a), Katriin Pikk (6.b), Ott Nuuma (6.c), Gertrud Kolsar (6.c), Helena Hakk (6.c).

7. klasside arvestuses:
I koht Markkus Meelis Kokkmaa (7.a)
II koht Johannes Kübar (7.a)
3.-5. koht Tim-Samuel Hõbemägi (7.a)
3.-5. koht Eerik Lutsar (7.a)
3.-5. koht Berit Vasser (7.a)

Tublid osalejad: Henri Haabma (7.a), Maia Helmoja (7.a), Renno Henno (7.a), Laura Ilves (7.a), Erik Jaakmees (7.a), Anton Jermohhin (7.a), Siim Kadak (7.a), Karel Kets (7.a), Grete Kuldmets (7.a), Lorete Lii Laur (7.a), Ly Anette Musting (7.a), Luisa Nõmmik (7.a), Mihkel Padar (7.a), Ronja Pastak (7.a), Lissandra Rammo (7.a), Ruudi Tobreluts (7.a), Liis Marii Vaher (7.a), Elis Heitur (7.c), Maris Haidak (7.e).

8. klasside arvestuses:
I koht Marit Lõbu (8.a)
II koht Kristiin Piirsalu (8.a)
3.-4. koht Annabel Kolsar (8.a)
3.-4. koht Tristan Leppik (8.a)

Tublid osalejad: Simo Gross (8.a), Grete Haavamäe (8.a), Mihkel Haidak (8.a), Hannes Hallap (8.a), Kristiina Kask (8.a), Sten Marten Külv (8.a), Tanel Laaneväli (8.a), Andri Luts (8.a), Keno-Raul Lutsar (8.a), Triin Neeno (8.a), Karola Ojasaar (8.a), Maarja Oras (8.a), Kotred Paide (8.a), Kristofer Pundonen (8.a), Veronika Reedi (8.a), Hanna-Lisete Sellis (8.a), Robi Sermand (8.a), Simmo Hendrik Sisask (8.a), Anti Tohva (8.a), Rasmus Villako (8.a), Liisa Linnus (8.b), Hanna Triin Soekarusk (8.b).

9. klasside arvestuses:
I-II koht Eliisa Villako (9.a)
I-II koht Kertu Vija (9.a)
III koht Enriko Saan (9.a)

Tublid osalejad: Alari Maidla (9.a), Rebeca Hiiesalu (9.a), Helen Pundi (9.a), Kristina Verev (9.a), Egert Land  (9.a), Laura-Liis Vakk (9.a), Aron Oberg (9.a), Merlis Musting (9.a), Elise Marie Int (9.a), Kertu Viljamaa (9.a), Seleri Haidak (9.a), Getter Lepland (9.a), Agathe Ojasaar (9.a), Romer Bostan  (9.a), Anne-Mari Rauba  (9.a), Karl Kadak (9.a), Marko Järveots (9.a), Krisette Anajev (9.a), Sten-Marten Sõrmus (9.a).

„Suurim võitudest on eneseületamine“ (Platon)

Õnnitlused võitjatele ja tänusõnad kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetajad Ene Rattur-Kübar, Deivi Pundonen, Tiiu Miina, Inga Varusk, Kristi Kurg, Age Priimus, Annika Muuga, kes aitasite kaasa olümpiaadi edukale õnnestumisele!