Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-6. klassidele (05.05.2021)

05.05.2021 toimus matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-6. klassidele. Osales 39 õpilast seitsmest maakonna koolist. Olümpiaad toimus igas koolis eraldi. Arvestust peeti klasside kaupa. Meie koolist osales 18 õpilast.  

Seekordsed tulemused olid:

4. klasside arvestuses olid tublid osalejadOtt Nuuma (4.c), Mirelli Reino (4.d), Manivald Jakobson (4.a), Birgit Birnbaum (4.d), Magnus Pala (4.c), Lev Liubchenko (4.b), Lorete-Liis Puusepp (4.b), Henri Heinväli (4.f), Markel Nemvalts (4.e), Adelhein Kikas (4.a), Hans Kristian Pastak (4.b), Mia Tuuling (4.e)

5. klasside arvestuses:Il
III koht Tim-Samuel Hõbemägi (5.a)

Tublid osalejad: Berit Vasser(5.d), Samuel Linnus (5.c).

6. klasside arvestuses:
koht Marit Lõbu (6.d)
II koht Tristan Leppik (6.b)
III koht Hannes Hallap (6.b)

„Suurim võitudest on eneseületamine“ (Platon)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus tublidele osalejatele!
Suur tänu õpetajad Inga Varusk, Deivi Pundonen, Tiiu Miina, Age Priimus, Marely Kasemets, Katrin Valdma, Marju Lepasson, Kristi Puna, Ruth Raudsepp ja Eliis Vana, kes olete oma õpetusega panustanud õpilaste matemaatilistesse teadmistesse.