Tehnoloogiavaldkonna ainete ning käsitöö ja kodunduse olümpiaadi koolivoor 8.-9. klassidele (15.02.2023)

15.02.2023 toimus tehnoloogiavaldkonna ainete ning käsitöö ja kodunduse olümpiaadi koolivoor 8. – 9. klassidele. Kokku osales 33 õpilast

Tehnoloogia:
I koht Martti Pavlov (8.b)
II koht Roland Johanson (9.c)
III koht Tristan Leppik (8.a)

Tublid osalejad: Sten Marten Külv (8.a), Kerdo Roodes (8.b), Enriko Saan (9.a), David Richard Randmäe (9.b), Rando Lutsar (9.b).

Käsitöö:
Laureaaditiitlid omistati
Johanna Oras (8.b)
Christelle Juks (8.b)
Kelli Pala (9.b)
Laura Helena Lillmann (9.c)

Tublid osalejad: Hele Jakobson (8.b), Mia Lees (8.b), Sirelin Käo (8.b), Emili Naruson (8.b), Liisa Linnus (8.b), Hanna Triin Soekarusk (8.b), Petra Viilop (8.c), Lisett Peddai (9.c), Simone Säinast (9.c).

Kodundus:
I koht Merlin Raudkett (9.b)
II koht Mohana Lepp (9.c)
III koht Natali Antonov (9.c)

Tublid osalejad: Hanna-Lisete Sellis (8.a), Birgit Kosemäe (8.c), Greili Hallikas (8.d), Brigita Pendla (8.d), Birgit Rešetov (8.d), Kathriin Kottisse (8.d), Liisbeth Oja (8.d), Mirtel Talv (8.d), Janette Kund (8.d).

„Tööinimesele on kõige ohtlikum töö katkemine: kaob tööharjumus. Harjumust on kerge hüljata, ent raske taastada“ (Victor Hugo)

Palju õnne võitjatele!
Suur tänu õpetajatele Tiina Saago, Merje Ootsing, Martin Raudmäe ja Agu Menning!