Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor 6. ja 9. klassidele (19.01.2023)

19.01.2023 toimus internetipõhine ühiskonnaõpetuse olümpiaadi vabariiklik piirkonnavoor 6. ja 9. klassidele. Meie maakonnast osales 22 õpilast kolmest koolist. Põlva Kooli esindas seitse 9. ja üheksa 6. klassi õpilast.

Piirkonnavoorus parimad tulemused ja tublid osalejad:

6. klasside arvestuses olid tublid: Manivald Jakobson (6.a), Eliise Vaaks (6.a), Isabel Amelii Valli (6.a), Pärtel Gross (6.b), Katriin Pikk (6.b), Liisa Avikson (6.c), Kirke Jaakmees (6.c), Ott Nuuma (6.c), Kaisa Noormets (6.d).

9. klasside arvestuses:
I koht Elise Marie Int (9.a)  (esindab Põlvamaad lõppvoorul Tartus 03.03.2023)
II koht Karoliina Ulmand (9.b)

Tublid osalejad: Rebeca Hiiesalu (9.a),  Anelle Kukk (9.b), Egeli Ilves (9.b), Laura Marleen Zopp (9.b), Lisett Peddai (9.c).

„Õigete otsuste langetamisel ei ole määrav informatsiooni hulk vaid selle kvaliteet.“ (Lennart Meri)

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõikidele osalejatele!
Aitäh aineõpetaja Mait Kuusik, kes on õpetanud ja toetanud õpilasi olümpiaadiks ettevalmistamisel.