Vene keele kooliolümpiaad 8. klassidele (13.12.2017)

13.12.2017 toimus vene keele olümpiaadi koolivoor 8. klassidele. Osales 68 õpilast 8.a, 8.b, 8.c, 8.d ja 8.e klassidest. Esimesed kuus tulemust jäid 34 ja 29,5 punkti vahemikku.

Seekordse olümpiaadi parimateks osutusid:
I koht Kristiina Ojala (8.c)
II koht Aleksandra Jermohhin (8.a)
III-IV koht Mai Kirsing (8.a)
III-IV koht Caroly Märtson (8.a)
5.-6. koht Samanta Suitsik (8.a)
5.-6. koht Endrin Pütt (8.b)

Õnnitlus võitjatele ja suured tänusõnad edukatele osalejatele:
Samuel Kolsar, Eneli Mattus, Mihkel Maspanov, Aadi Parhomenko, Jürgen Kruuda, Tigris Fjodorov, Melissa Turba, Lauri Land, Krister Suur, Annette Vijar, Anett Sammalkivi, Kattrina Raudhein, Ranno Rahasepp, Rebecca Kähr, Ita Lillo, Markus Lina, Markus Niitov, Sandra Tanilas, Kardo Laanemäe, Mihkel Liivago, Rudolf Pragi, Anne-Liis Verev, Isabella-Janell, Turba, Eerika Vassiljev, Darily Paalmann, Jan Markus Salum, Marilee Põld, Evely Ostrov, Nele Käo, Kristella Nupp, Robin Heinsoo, Lisette Johanson, Sven Pavlov, Risto Kuhi, Aurora Vierland, Rainer Vana, Richard Tikman, Karolin Kalk, Sten Kirs, Stefan-Ander Ploom, Karolin Laanjõe, Marten Käis, Randy Kiilu, Karl Hannes Pallon, Kevin Keret Ojaste, Rauno Kübard, Siim Lepp, Sander Trumsi, Merily Järveots, Bruno Ojatamm, Greete Puusepp, Elon Holger Vaab, Rainer Säde, Priit Luuk-Luuken, Hanno Käärik, Uko Hiid Laine, Herko Hiller, Agathe Kiljak, Kevin-Vladimir Soots, Hanna Lihtsa, Erki-Erik Kaupmees.

„Keel on rahvuse hing“ (Lev Tolstoi)

Aitäh vene keele õpetajad Anne-Liis Tamm, Riina Sarapuu ja Lidia Jaaska olümpiaadi läbiviimise ja õpilaste õpetamise eest! Edu teile edaspidiseks!