Kesk 25 klassid distantsõppel

Viiruse leviku tõkestamiseks ja õppetöö sujuvamaks korraldamiseks viiakse kõigi Põlva Kooli Kesk 25 õppehoone klasside õppetöö üle distantsõppele, esialgu üheks nädalaks – alates esmaspäevast 7. detsembrist kuni reedeni 11. detsembrini. Tagasi kooli 14. detsembril. Olukorra muutudes tehakse uued otsused.

Koolimaja ei ole suletud, vaid kokkuleppel õpetajaga on võimalik neil, keda pole suunatud isolatsiooni, saada abi ja juhendamist või kasutada kooli arvutiparki koolitööde tegemiseks.

Kõikide klasside distantsõppele viimine Kesk 25 majas võimaldab õppetööd korraldada sujuvamalt ja tulemuslikumalt. Distantsõppe korraldus paneb võrdsesse olukorda kõik õpilased – eneseisolatsioonis olijad, vanema tõendiga puudujad ning kooli poolt distantsõppele suunatud.

Kõik info õppetöö korralduse osas avaldatakse Stuudiumis.

Koolimaja tee 1 ja Lina tn 21 õppehoonetes töö- ja õppekorraldus praegu ei muutu.

Püsime terved!