Geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-9. klassidele (19.01.2021)

19.01.2021 toimus geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-9. klassidele. Kokku osales 40 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa. Tulemused:

7. klassid:
I koht Helen Pundi (7.a)
II koht Anette Vaino (7.b)
III koht Agathe Ojasaar (7.a)

Tublid osalejad: Alari Maidla  (7.a), Elise Marie Int (7.a), Seleri Haidak (7.a), Eliisa Villako (7.a), Eliise-Lisete Palm (7.c), Kertu Viljamaa (7.a), Janeli Sallok (7.c), Oliver Jagomäe (7.c).

8. klassid:
I koht August Jakobson (8.a)
II koht Henri Suur (8.a)
III koht Mihkel Linnus (8.b)

Tublid osalejad: Karl-Rasmus Suvi (8.b), Luiisa Marleen Lepp (8.c), Kirke Karolin Tark (8.a), Ines Vaikmäe (8.b), Gedlin Jaanus (8.b), Isadora-Janett Turba (8.b), Helis Marleen Saare (8.a), Isabella Puusepp (8.d), Kadri Kamja (8.b), Kirke Lukki-Lukin (8.b), Anni Mari Luik (8.a), Eliise Pesor (8.b), Renate Krantsiveer (8.c).

9. klassid:
I koht Kaur Kenk (9.a)
II koht Marten Hinn (9.a)
III koht Karoliina Kets (9.a)

Tublid osalejad: Revo Holts (9.b), Kertu Noormets (9.a), Deisi Kruustik (9.a), Oliver Lätt (9.b), Mona Jõema  (9.a), Merili Nagel (9.a), Anette Maria Soekarusk (9.a), Martti Virnas (9.c), Lisbeth Lepp (9.a), Remi Jušin (9.b).

„Ainus kaitse maailma vastu on põhjalikud teadmised selle kohta“ (John Locke)

Õnnitlused võitjatele ja aitäh kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetajad Katrin Savi ja Annika Viikmaa olümpiaadi ettevalmistamise ja eduka õnnestumise eest!