Inglise keele olümpiaadi koolivoor 9. klassidele (21.01.2021)

21.01.2021 toimus inglise keele olümpiaadi koolivoor 9. klassidele. Osales 18 õpilast 9.a, 9.b, ja 9.c klassidest.

I-II koht Lilian Hindrikson (9.a)
I-II koht  Kaur Kenk (9.a)
III koht  Revo Holts (9.b)

Tublid osalejad: Erik Plakso (9.c), Mona Jõema (9.a), Lisbeth Lepp (9.a), Robert Ainsoo (9.c), Martin Veiko (9.a), Katarina Puik (9.c), Oliver Lätt (9.b), Anette-Maria Soekarusk (9.a), Joanna-Meriina Sulaoja (9.a), Johanna Kadak (9.b), Martti Virnas (9.c), Kaspar Karolin (9.b), Krissandra Rammo (9.a), Mae Lillo (9.b) ja Merlin Käo (9.b).

„Ebaõnn ei saa Sind iialgi kätte, kui Sa oled kindlalt otsustanud edu saavutada“ (Oga Mandina)

Õnnitlused võitjatele, kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajad Kaire Hakk, Rael Anijalg, Ülle Sarapik, Eve Jaansoo ja Siiri Joosep õpilaste ja tööde ettevalmistamise ning olümpiaadi eduka kordamineku eest!