Inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoor (05.03. ja 07.03.2019)

05.03. ja 07.03.2019 toimus inimeseõpetuse olümpiaadi elektrooniline koolivoor. Kokku osales 99 õpilast 5.–8. klassidest. Arvestust peeti klasside kaupa. Tulemused:

5. klasside arvestuses:
I-II koht Heti-Liis Maask (5.d)
I-II koht Els Rahel Parhomenko (5.b)
3.-4. koht Gertrud Jänes (5.c)
3.-4. koht Anelle Kukk (5.d)

Tublid osalejad: Elise Marie Int (5.c), Enriko Saan (5.c), Anne-Mari Rauba (5.b), Eliisa Villako (5.d), Aron Oberg (5.a), Miia Valvik (5.b), Merlis Musting (5.b), Alari Maidla (5.a), Sten-Marten Sõrmus (5.c), Marko Järveots (5.c), Karl-Markus Vool (5.d), Seleri Haidak (5.d), Rebeca Hiiesalu (5.d), Grete-Liis Paidre (5.b), Egert Land (5.c), Anette Vaino (5.b), Rando Lutsar (5.c), Romer Bostan (5.a), Sven-Byron Mitt (5.c), Laura-Liis Vakk (5.c), Laura-Marleen Zopp (5.d), Samuel Sonberg (5.d).

6. klasside arvestuses:
I koht Holger Jänes (6.b)
II koht Karl-Rasmus Suvi (6.c)
3.-4. koht Kirke Karolin Tark (6.c)
3.-4. koht Heti-Helena Hindrikson (6.b)

Tublid osalejad: Kirke Lukki-Lukin (6.b), Devon Dein Käo (6.b), Laura Vaino (6.b), Maarja Kokkmaa (6.e), Helis Marleen Saare (6.a), Ines Vaikmäe (6.b), Annaliisa Madisson (6.c), Marion Jõema (6.c), Liis Keerberg (6.c), Isabella Puusepp (6.b), Anni Mari Luik (6.c), Lizette Prantsen (6.b), Heidi Korro (6.a), Johan Markus Härmits (6.c ), Reenika Reedi (6.c), Renate Krantsiveer (6.c), Kadri Kamja (6.a), Eliis Sillaste (6.c), Kaisa Ilves (6.a), Reiko Rattus (6.b), Krislin Jaagund (6.e), Hardi Luts (6.c).

7. klasside arvestuses:
I-II koht Lilian Hindrikson (7.a)
I-II koht Deisi Kruustik (7.a)
3.-4. koht Karoliina Kets (7.a)
3.-4. koht Joanna Meriina Sulaoja (7.a)

Tublid osalejad: Kaur Kenk (7.a), Mirjam Kolpakov (7.c), Laura Nemvalts (7.a), Anette Maria Soekarusk (7.a), Maris Pikk (7.a), Merili Nagel (7.a), Krissandra Rammo (7.a), Kaspar Karolin (7.b),  Janete Kangro (7.c), Marten Hinn (7.a), Krete Jaagund (7.a), Reti Aleste (7.a), Terje Laane (7.b), Lisbeth Lepp (7.a), Selesty Punga (7.b), Ly Saarniit (7.b), Mona Jõema (7.a), Richard Uibo (7.a), Kertu Noormets (7.a), Johanna Kadak (7.b), Andero Hääl (7.b).

8. klasside arvestuses:
I koht Maara Parhomenko (8.a)
II koht Sireli Salum (8.a)
III koht  Karoliina Kannik (8.a)

Tublid osalejad: Janeli Keskküla (8.c), Anna Maria Rõõmus (8.a), Karmel Juhkason (8.c), Eeva Peršin (8.c), Andra Madisson (8.c), Leo-Martin Pala (8.a), Märt Lillestik (8.a), Marleen Vasser (8.c), Kaialiisa Kelt (8.c), Getter Miida Kask (8.c), Merit Tigas (8.a), Indrek Nemvalts (8.a), Stenver Lannajärv (8.a), Berit Hindov (8.c), Jürgen Koosapoeg (8.c), Joosep Podekrat (8.a), Liisi Kõrgemäe (8.a), Artur Prangel (8.a), Daniel Pisarenko (8.c).

„Mitte kõiki inimvõimeid pole vaja avastada; mõningaid on vaja taasavastada“ (John (Robert) Fowles)

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõikidele tublidele osalejatele!

Suur tänu õpetajad Annika Viikmaa, Tiina Villako ja Bianka Pihla õpilaste hea ainealase ettevalmistuse ja olümpiaadi läbiviimisele kaasaaitamine eest!
Tänusõnad infojuhile Iive Kõima ja haridustehnoloogile Daily Tensing, kes panustasid oma tegevusega tõrgeteta olümpiaadi läbiviimisele.