Matemaatika olümpiaadi piirkonnavoor (08.03.2019)

08.03.2019 toimus Põlva Kooli Lina tänava õppehoones matemaatika olümpiaadi piirkonnavoor 4.–6. klassidele. Osales 51 õpilast maakonna kaheksast koolist. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa. Meie koolist osales 16 õpilast. Tulemused:

4. klasside arvestuses:
I koht Kristiin Piirsalu (4.e)
II koht Johanna Oras (4.c)
III koht Tristan Leppik (4.b)

6. klasside arvestuses:
I koht August Jakobson (6.b)

Tublid osalejad: Hannes Hallap (4.b), Maarja Oras (4.c), Mairo Paabut (4.d), Marit Lõbu (4.d), Anti Tohva (4.a), Raimond Änilane (4.e), Rasmus Villako (4.b), Els Rahel Parhomenko (5.b), Enriko Saan (5.c), Henri Suur (6.a), Kirke Karolin Tark (6.c), Mihkel Linnus (6.b).

„Ma ei karda arvuteid, ma kardan nende puudumist“ (Isaac Asimov)

Õnnitlus võitjatele ja kiitus osalejatele!
Suur tänu õpetajatele Inga Varusk, Kristi Mäeots, Ülle Rull, Annika Uibo, Age Priimus, Ene Rattur-Kübar.