Isamaalise omaloomingu konkurss (14.03.2019)

Kaitseliidu Põlva Maleva poolt korraldatud Isamaalise omaloomingu konkursi tulemused on selgunud. Võisteldi viies erinevas kategoorias:
1.-4. klassid – Ülesanne: joonistada pilt
5.-6. klassid – Ülesanne: kirjutada luuletus
7.-9. klassid – Ülesanne: kirjutada luuletus
10.-12. klassid- Ülesanne: kirjutada essee
Üliõpilased – Ülesanne: kirjutada essee

Maakonnas osales üheksa kooli. Tunnustusüritus parimatele toimus emakeelepäeval 14. märtsil 2019 Räpina Ühisgümnaasiumis.
Meie koolist olid edukad ja saavutasid auhinnalise koha II ja III kategoorias:

II koht Eliise Pesor (6.a)
I koht Maara Parhomenko (8.a)
II koht Elisabeth Pehk (8.a)
III koht Märt Lillestik (8.a)

Tublid osalejad: Isabel Amelii Valli (2.a), Manivald Jakobson (2.a), Andra Toots (3.c), Aveli Loeg (3.c), Maarja Sirendi (3.c), Maris Viljand (3.c), Janeli Jaagund (3.c), Laura Lanno (3.c), Kadi-Liis Juhkam (3.c), Samuel Linnus (3.c), Karel Mattias Kösler (3.c), Annaliisa Madisson (6.c), Märt Helmoja (8.a).

Koolide arvestuses sai kõige enam punkte ja rändauhinna “Põlvamaa aasta isamaalisuse kandja” Juhani enda hoolde Põlva Kool.

„On vähe asju, mida ei saa usinuse ja oskustega saavutada. Suurte tegude tegemisel on püsivus tähtsam kui tugevus“. (C. R. Zafon)

Palju õnne võitjatele, kiitus kõikidele osalejatele ja suur tänu õpetajatele Maarika Asi-Lang, Anar Anijalg, Imbi Vent ja Marely Kasemets, kes olete oma nõu ja jõuga toetanud õpilasi ning innustanud neid osalema konkursil.