Matemaatika kooliolümpiaadi 4.-6. klassidele (10.01.2018)

10.01.2018 toimus matemaatika olümpiaadi koolivoor 4. – 6. klassidele. Osales kokku 37 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa.

4. klassid:
I koht Aron Oberg (4.a)
II-III koht Anne-Mari Rauba (4.b)
II-III koht Enriko Saan (4.c)
Tublid osalejad: Eliisa Villako, Elise Marie Int, Karl-Markus Vool, Andra Niinepuu, Els Rahel Parhomenko, Marko Järveots, Agathe Ojasaar, Kedon Liiv, Helen Pundi, Oliver Jagomäe, Alari Maidla.

5. klassid:
I koht August Jakobson (5.b)
II koht Henri Suur (5.a)
III koht Isabella Puusepp (5.b)
Tublid osalejad: Ines Vaikmäe, Helis Marleen Saare, Mihkel Linnus, Karl-Rasmus Suvi, Egon Jakko Sing, Henry Leek, Ardi Hindrikson, Annaliisa Madisson, Markos Käis, Johan Markus Härmits, Kadri Kamja.

6. klassid:
I koht Kaur Kenk (6.d)
II koht Lilian Hindrikson (6.d)
III koht Anette Maria Soekarusk (6.a)
Tublid osalejad: Martin Veiko, Mona Jõema, Marten Hinn, Merili Nagel, Krete Jaagund, Deisi Kruustik.

„Teadmised on väärtusetud, kui neid ei rakendata“ (Clifford D. Simak)

Õnnitlused võitjatele ja tänusõnad kõikidele osalejatele!

Aitäh õpetajatele Ester Kalder, Kaire Palo, Tiina Vasser, Maili Kaupmees, Inga Varusk, Ene Rattur-Kübar, Deivi Pundonen, Age Priimus, kes aitasite kaasa olümpiaadi edukale õnnestumisele!