Vene keele kooliolümpiaad 7. klassidele (16.01.2018)

16.01.2018 toimus vene keele olümpiaadi koolivoor 7. klassidele. Osales 65 õpilast 7.a, 7.b, 7.c, ja 7.d klassidest. Esimesed viis tulemust jäid 56 ja 58 punkti vahemikku. Seekordse olümpiaadi parimad olid:

1.–2. koht Eeva Peršin (7.c)
1.–2. koht Elisabeth Pehk (7.a)
1.–2. koht Marleen Vasser (7.c)
1.–2. koht Berit Hindov (7.c)
3. koht Maara Parhomenko (7.)a

Tublid osalejad: Janeli Keskküla, Karmel Juhanson, Andra Madisson, Stenver Lannajärv, Daniel Sibul, Liisi Kõrgemäe, Sireli Salum, Sirelin Petersell, Anna Maria Rõõmus, Märt Helmoja, Markus Leesalu, Rasmus Mathias Mõttus, Arabella Rajaste, Heivo Torop, Kauri Kindsigo, Sireli Salum, Sten Saar, Karl Oliver Kurusk, Sander Hõim, Reno Vasser, Crislin Kuklase, Karoliina Kannik, Kristjan Kõivutalu, Enar Sirendi, Karmen Klaus, Andero Viljus, Karl Markus Kannel, Merit Tigas, Daniel Pisarenko, Kelly-Kaidleen Aasma, Mariliis Kokkmaa, Marie Helena Luude, Kati-Ketter Teever, Getter Miida Kask, Peeter Pragi, Allan Vilt, Bairon Kosemäe, Katleen Schmeiman, Kevin-Urmet Käämbre, Gregor Leis, Egert Leo Pärna, Kati Russka, Rasmus Kärblane, Triinu Ahvenainen, Glen Künnerpä, Eliise Haabma, Katarina Podekrat, Berta Antonov, Markus Pukson, Kevin Tühis, Paul Sonberg, Chrislin Viilop, Emily Vinne, Kevin Pütt, Ceron Kivi, Julia Runina, Veronica Järv, Romet Kund, Sten Pille, Kristo Lasting.

Õnnitlus võitjatele ja suur tänu osalejatele!

„Iga inimese kutsumus peitub vaimses tegevuses – tõe ning elumõtte alatises otsingus“ (Anton Tšehhov)

Aitäh vene keele õpetajad Riina Sarapuu, Lidia Jaaska ja Julia Liubchenko olümpiaadi läbiviimise ja õpilaste õpetamise eest! Edu teile edaspidiseks!