Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor (06.03.2020)

06.03.2020 toimus Põlva Gümnaasiumis matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.–6. klassidele. Osales 55 õpilast üheksast maakonna koolist. Arvestust peeti klasside kaupa. Meie koolist osales 21 õpilast. 

Seekordsed tulemused olid:

4. klasside tublid osalejad: Grete Kuldmets (4.a), Devon Kuur (4.a), Berit Vasser(4.d), Mihkel Padar(4.b), Eerik Lutsar (4.d), Martin Belov (4.d), Ode-Eliisabet Elias (4.e), Anton Jermohhin (4.b), Egert Pundi (4.c), Ronja Pastak (4.e), Samuel Linnus (4.c).

5. klasside arvestuses:
II koht Kristiin Piirsalu (5.e)
III koht Marit Lõbu (5.d)

Tublid osalejad: Hannes Hallap (5.b), Annabel Kolsar (5.e), Anti Tohva (5.a), Rasmus Villako (5.b).

6. klasside arvestuses:
II III koht Eliisa Villako (6.d)

Tublid osalejad: Karoliina Ulmand (6.c), Els Rahel Parhomenko (6.b), Enriko Saan (6.c).

„Õpilane, keda kunagi ei panda tegema seda, mida ta ei suuda, ei tee kunagi seda, mida suudab“ (John Stuart Mill)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus tublidele osalistele!
Suur tänu õpetajad Inga Varusk, Annika Muuga, Kristi Kurg, Deivi Pundonen, Sille Malvik, Ene Rattur-Kübar, Eha Kraav, Raina Uibo, Piia Liblik, Anar Ruubel, kes olete oma õpetusega panustanud õpilaste matemaatilistesse teadmistesse.