Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-6. klassidele (11.03.2022)

11.03.2021 toimus 69. matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-6. klassidele. Osales 61 õpilast üheksast maakonna koolist. Olümpiaad toimus igas koolis eraldi. Arvestust peeti klasside kaupa. Põlva Koolist osales 18 õpilast. Tulemused:

4. klasside arvestuses:
III-IV koht Mathias Gregory Kõllamägi (4.d)

Tublid osalejad: Artur Leppik (4.a), Bert-Jepe Vähi (4.d), Marvin Mahla (4.b), Kerret Matto (4.c), Raul Tohva (4.a), Emma Linnupuu (4.c), Heleriin Luts (4.b).

5. klasside arvestuses:
I-II koht Magnus Pala (5.c)

Tublid osalejad: Gertrud Kolsar (5.c), Ott Nuuma (5.c), Manivald Jakobson (5.a), Liisa Kaljuvee (5.a).

6. klasside arvestuses:
III-IV koht Tim-Samuel Hõbemägi (6.a)

Tublid osalejad: Erik Jaakmees (6.e), Berit Vasser (6.d), Grete Kuldmets (6.a), Ruudi Tobreluts (6.b).

„Suurim võitudest on eneseületamine“ (Platon)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus tublidele osalejatele!
Suur tänu õpetajad Kersti Kõiv, Katrin Veskioja, Kaire Palo, Raina Uibo, Annika Muuga, Inga Varusk, Tiiu Miina, Kristi Kurg, Deivi Pundonen, kes olete oma õpetusega panustanud õpilaste matemaatilistesse teadmistesse.