NUPUTA 2019 piirkonnavoor (01.02.2019)

01.02.2019 toimus Räpina ÜG-s matemaatikaviktoriin NUPUTA 2019 piirkonnavoor 4.–7. klassidele. Kokku osales 27 võistkonda 89 õpilasega üheksast maakonna koolist. Meie koolist võistles 21 õpilast.
Arvestust peeti 4. klasside peastarvutamises ja võistkondlikus arvestuses 4.–7. klassidele. Tulemused:

4. klasside peastarvutamine:
I-II koht Marit Lõbu (4.d)
I-II koht Mairo Paabut (4.d)
III koht Kristiin Piirsalu (4.e)

Tublid arvutajad: Hannes Hallap (4.b), Rasmus Villako (4.b), Tristan Leppik (4.b), Johanna Oras (4.c), Maarja Oras (4.c), Martti Pavlov (4.c).

4. klasside võistkondlik arvestus (kolmeliikmelised):
I koht Põlva Kool (III) – Marit Lõbu (4.d), Mairo Paabut (4.d), Kristiin Piirsalu (4.e).
III koht Põlva Kool (I) – Tristan Leppik (4.b), Hannes Hallap (4.b), Rasmus Villako (4.b).

Tublid võistlejad: Põlva kool (II) – Johanna Oras (4.c), Maarja Oras (4.c), Sander Raud (4.c).

5.–6. klasside võistkondlik arvestus (neljaliikmelised):
I koht Põlva Kool (II) – Indrek Hiieste (5.d), Regor-Marten Tobonik (5.d), August Jakobson (6.b), Mihkel Linnus (6.b).

Tublid võistlejad: Põlva Kool (I) – Kirke Karolin Tark (6.c), Henri Suur (6.a), Els Rahel Parhomenko (5.b), Getter Lepland (5.b).

7. klasside võistkondlik arvestus (kolmeliikmelised):
III koht Põlva Kool – Mona Jõema (7.a), Anette Maria Soekarusk (7.a), Lilian Hindrikson (7.a).

„Ajalooraamatud teevad targaks, luule vaimukaks, matemaatika nutikaks, loodusfilosoofia põhjalikuks, loogika ja kõnekunst osavaks väitlejaks“ (Francis Bacon)

Õnnitlused võitjatele ja kiitus kõikidele eduka osavõtu eest!
Aitäh õpetajad Inga Varusk, Ülle Rull, Kristi Mäeots, Age Priimus, Kristi Kurg, Deivi Pundonen, Ene Rattur-Kübar, võistlusele kaasaaitamise ja toetamise eest!