“Piparkoogikrõbina“ omaloomingukonkurss

05.11.2020 kuulutas Mooste Mõisakool välja “Piparkoogikrõbina“ omaloomingukonkursi. Tööde (luuletused, joonistused) esitamise tähtajaks oli 25.112020. Konkursil osales kümme maakonna kooli. Laekus 97 luuletust ja 106 joonistust. Töid hinnati kooliastmeti. Tulemused avalikustati 16.12.2020, kuid viiruse tõttu jõudsid auhinnad parimateni jaanuaris.  Parimatest töödest ilmus digikogumik (Piparkoogikrõbina digikogumik.pdf).

Meie koolist osales üksteist õpilast.

1.-3. klassi luuletused:
I-II koht Ketrin Kalle (3.d)
4.-6. klassi luuletused:
I koht Birgit Birnbaum (4.d)
III-IV koht: Kertu Lilian Oper (4.d)
7.-9. klassi joonistused:
II koht
 Merlis Musting (7.a)

Tublid osalejad: Hannes Sammalkivi (4.d), Helena Herzmann (4.d), Hanna-Liisa Paidre (4.d), Hannes Sander Jaanus (4.d), Eleanor Lutsar (4.d), Karl Kintsiraud (4.d), Lisett Peddai (7.c).

„Pilt on sõnadeta luuletus“ (Horatius)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh juhendajad Kristi Puna, Yyhely Hälvin, Annemari Markvardt.