5.-8. klasside inimeseõpetuse olümpiaadi koolivoor (29.03.2023)

29.03.2023 toimus inimeseõpetuse olümpiaadi arvutipõhine koolivoor 5. – 8. klassidele. Kokku osales 62 õpilast.

Parimad tulemused ja tublid osalejad:

5. klasside arvestuses:
I koht Artur Leppik (5.a)
II koht Marvin Mahla (5.b)
III koht Grete Käis (5.d)

Tublid osalejad: Berit Paatsi (5.a), Isabel Tuisk (5.a), Arabella Karoliine Vana (5.b), Ketlin Kapp (5.b), Ruudi Kattai (5.c), Tiiu-Liisa Juks (5.c), Keirit-Ketrin Kikas (5.c), Kätriin Kurvits (5.d).

6. klasside arvestuses:
I koht Isabel Amelii Valli (6.a)
II koht Robin Kahre (6.d)
III koht Karl Kintsiraud (6.d)

Tublid osalejad: Eliise Vaaks (6.a), Sandra Soo (6.a), Manivald Jakobson (6.a), Karl-Markus Adusoo (6.a), Katriin Pikk (6.b), Pärtel Gross (6.b), Magnus Pala (6.c), Ott Nuuma (6.c), Gertrud Kolsar (6.c), Helena Hakk (6.c), Mari Merili Pilliroog (6.d), Kertu Lilian Oper (6.d), Lauren Polli (6.d), Grete Liis Traagel (6.e), Elis Britta Soekarusk (6.e), Marten Raud (6.e), Mia Konks (6.e).

7. klasside arvestuses:
I koht Kertu Kepp (7.b)
II koht Mihkel Padar (7.a)
III koht Ly Anette Musting (7.a)

Tublid osalejad: Maia Helmoja (7.a), Tim-Samuel Hõbemägi (7.a), Karel Kets (7.a), Lissandra Rammo (7.a), Karoliine Mustimets (7.c), Ode-Eliisabet Elias (7.c), Johanna Ootsing (7.c), Anna Taisi Võrno (7.c), Liisa Kannik (7.c), Lenna Saarniit (7.e).

8. klasside arvestuses:
I koht Brigita Pendla (8.d)
II koht Kristiin Piirsalu (8.a)
III Kristofer-Helander Kuldmets (8.d)

Tublid osalejad: Tristan Leppik (8.a), Annabel Kolsar (8.a), Rasmus Villako (8.a), Hanna Triin Soekarusk (8.b), Martti Pavlov (8.b), Miiron Olle (8.b), Kadi Mandel (8.c), Lisete Laine (8.b), Getter Väisa (8.c), Kristiina Kask (8.a), Mia Kurg (8.e), Birgit Rešetov (8.d), Loviisa Ly Puri (8.e), Elizabeth Pragi (8.e), Kertlin Veldermann (8.f).

„Inimese olemuse määravad otsused, mitte tingimused“ (Viktor Frankl)

Palju õnne võitjatele ja kiitus kõikidele tublidele osalejatele!
Suur tänu õpetajad Annika Viikmaa, Tiina Villako ja Bianka Pihla õpilaste hea ainealase ettevalmistuse ja olümpiaadi läbiviimisele kaasaaitamine eest!
Tänusõnad infojuht Iive Kõimale, kes panustas oma tegevusega tõrgeteta olümpiaadi läbiviimisele.