AHHAA robootikapäevad (20.-21.01.2018)

20.-21.01.2018 vallutasid noored FIRST LEGO League’i robootikud AHHAA ning kõik huvilised olid oodatud kaasa elama robotite maavõistluse! Lisaks saadi osaleda programmeerimis- ja tulevikuteemalistes töötubades ning nautida vahvaid teadusteatri etendusi. Mõlemal päeval kogunes AHHAAsse üle 300 noorrobootiku, kes olid võistkondlikult ehitanud ja programmeerinud autonoomsed LEGO robotid. Võistluse eesmärk oli lahendada erinevaid ülesandeid ja koguda võimalikult palju punkte.

Osalesid ka meie kooli seitse noort robootikahuvilist:
Helle-Mai Ojamaa (4.c)
Robin Kiudorv (4.d)
Regor-Marten Tobonik (4.d)
Küllo Hansen (5.a)
Joonas-Meelis Luste (6.a)
Karl Peetso (6.a)
Thomas Pilt (6.a)

„Kõik meie unistused saavad tõeks, kui meil on julgust neid järgida“ (Walt Disney)

Kogemus, mida võistluselt saadi oli meeldejääv.
Suur tänu osalejatele, kes esindasid meie kooli ja tänusõnad juhendajale õpetaja Martin Raudmäele!