Ajaloo-olümpiaadi koolivoor (31.01.2020)

31.01.2020 toimus ajaloo-olümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele. Kokku osales 33 õpilast. Arvestust peeti eraldi klasside kaupa.

6. klassid:
I koht Els Rahel Parhomenko (6.b)
II koht Roland Johanson (6.a)
III koht Helen Pundi (6.b)

Tublid osalejad: Seleri Haidak (6.d), Oliver Jagomäe (6.b), Kertu Viljamaa (6.d), Alari Maidla (6.a).

7. klassid:
I koht Mihkel Linnus (7.b)
II koht Miko Jugomägi (7.c)
3.-4. koht Anna Maria Põlluveer (7.c)
3.-4. koht Marcus Adamson (7.a)

Tublid osalejad: Rebeka Repp (7.C), Rico Kontkar (7.B), Holger Jänes (7.B), Karlis Kalk (7.B), Getter Prükk (7.C), Lisandra Koppel (7.B).

8. klassid:
I koht Kaur Kenk(8.a)
II koht Erik Plakso(8.c)
III koht
Lilian Hindrikson(8.a)

Tublid osalejad: Madis Veski (8.c), Karoliina Kets (8.a), Deisi Kruustik (8.a), Merili Nagel (8.a).

9. klassid:
I koht Maara Parhomenko (9.a)
II koht Artur Johannes Prangel (9.a)
III koht Sirelin Petersell (9.a)

Tublid osalejad: Caroly Viljamaa (9.a), Karoliina Kannik (9.a), Märt Lillestik (9.a), Hendrik Kink (9.d), Veronica Järv (9.c), Leo-Martin Pala (9.a).

„Kes minevikku ei mäleta, see elab tulevikuta“ (Juhan Liiv)

Õnnitlused võitjatele ja aitäh kõikidele osalejatele!Aitäh õpetajad Grete Kärmas, Ly Tannis-Vinni ja Mait Kuusik olümpiaadi eduka õnnestumise eest!