Ajaloo-olümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele (22.02.2023)

22.02.2023 toimus ajaloo-olümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele. Kokku osales 39 õpilast. Arvestust peeti klasside kaupa.

6. klasside arvestuses:
I koht Pärtel Gross (6.b)
II koht Liisa Avikson (6.c)
III koht Katriin Pikk (6.b)

Tublid osalejad: Isabel Amelii Valli (6.a), Rebecca Helbre (6.a), Manivald Jakobson (6.a), Kirke Jaakmees (6.c), Andreas Suvi (6.c), Emma Liblik (6.c), Ott Nuuma (6.c), Gertrud Kolsar (6.c), Helena Hakk (6.c), Karl Kintsiraud (6.d), Ruuben Ainsoo (6.d), Robin Kahre (6.d), Maria Kahar (6.e).

7. klasside arvestuses:
I koht Devon Kuur (7.b)
II koht Maia Helmoja (7.a)
III koht Samuel Linnus (7.b)

Tublid osalejad: Kaia Peterson (7.a), Johannes Kübar (7.a), Mihkel Padar (7.a), Anton Jermohhin (7a).

8. klasside arvestuses:
I koht Tristan Leppik (8.a)
II koht Kotred Paide (8.a)
III koht Rasmus Villako (8.a)

Tublid osalejad: Anti Tohva (8a), Annabel Kolsar (8.a), Lisete Laine (8b), Joonas Leis (8.b), Ranet Viru (8.c), Getter Väisa (8.c).

9. klasside arvestuses:
I koht Merlin Raudkett (9.b)
II koht Laura Plakso (9.b)
III koht Kennert Rebane (9.b)

Tublid osalejad: David Richard Randmäe (9.b), Inger Kateriine Lang (9.b),  Mohana Lepp (9.c), Lisett Peddai (9.c).

„Kogemustega on juba kord nii, et neid leiab ainult minevikust“  (Lennart Meri)

Õnnitlused võitjatele ja suur tänu kõikidele osalejatele!
Aitäh õpetajad Jaana Aedmäe, Grete Kärmas ja Mait Kuusik olümpiaadi eduka õnnestumise eest!