Bioloogiaolümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele (01.-02.12.2021)

01.12. ja 02.12.2021 toimus bioloogiaolümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele. Osales 92 õpilast. Arvestust peeti klasside kaupa. Tulemused:

6. klasside arvestuses:
I-II koht Karoliine Mustimets (6.d)
I-II koht Laura Lanno (6.c)
III koht Mihkel Padar (6.b)

Tublid osalejad: Siim Kadak (6.e), Ode-Eliisabet Elias (6.e), Laura Ilves (6.e), Karel Kets (6.b), Ly Anette Musting (6.d), Karmo Kosk (6.e), Johannes Kübar (6.b), Samuel Linnus (6.c), Liisa Kannik (6.e).

7. klasside arvestuses:
I koht  Johanna Oras (7.b)
II koht Tristan Leppik (7.a)
III koht Anti Tohva (7.a)

Tublid osalejad: Annabel Kolsar (7.a), Tanel Laaneväli (7.a), Marit Lõbu (7.a), Kotred Paide (7.a), Tuuli Aksin (7.b), Marek Anton Jaanus (7.b), Hele Jakobson (7.b), Regor Janson (7.b), Christelle Juks (7.b), Elise Kork (7.b), Oliver Kuldmets (7.b), Sirelin Käo (7.b), Lisete Laine (7.b), Mia Lees (7.b), Joonas Leis (7.b), Liisa Linnus (7.b), Emili Naruson (7.b), Miiron Olle (7.b), Mairo Paabut (7.b), Romet Paatsi (7.b), Kerdo Roodes (7.b), Hanna Triin Soekarusk (7.b), Brita Sokk (7.b), Raimond Änilane (7.b).

8. klasside arvestuses:
I koht David Richard Randmäe (8.b)
II koht Getter Lepland (8.a)
III koht  Eliisa Villako (8.a)

Tublid osalejad: Marko Järveots (8.a), Alari Maidla (8.a), Merlis Musting (8.a), Sten-Marten Sõrmus (8.a), Jass Einassoo (8.b), Maribel Gabriela Gondiu (8.b), Egeli Ilves (8.b), Gertrud Jänes (8.b), Anelle Kukk (8.b), Inger Kateriine Lang (8.b), Rando Lutsar (8.b), Heti-Liis Maask (8.b), Grete-Liis Paidre (8.b), Kelli Pala (8.b),  Helle-Mai Ojamaa (8.b), Laura Plakso (8.b), Kennert Rebane (8.b), Egert Sing (8.b), Laura-Marleen Zopp (8.b), Karoliina Ulmand (8.b).

9. klasside arvestuses:
I koht Henri Suur (9.a)
II koht Kirke Karolin Tark (9.a)
III koht Karl-Rasmus Suvi (9.b)

Tublid osalejad: Samuel Hakk (9.a), Ardi Hindrikson (9.a), August Jakobson (9.a), Helis Marleen Saare (9.a), Heti-Helena Hindrikson (9.b), Kaisa Ilves (9.b), Gedlin Jaanus (9.b), Holger Jänes (9.b), Karlis Kalk (9.b), Kadri Kamja (9.b), Rico Kontkar (9.b), Lisandra Koppel (9.b), Mihkel Linnus (9.b), Kirke Lukki-Lukin (9.b), Eliise Pesor (9.b), Andero Pikk (9.b), Lizette Prantsen (9.b), Krister Põkk (9.b), Reiko Rattus (9.b), Linette Risttee (9.b), Daniel Martin Šott (9.b), Meribel Tuisk (9.b), Isadora-Janett Turba (9.b), Ines Vaikmäe (9.b), Iris Vares (9.b), Renate Krantsiveer (9.c), Luiisa Marleen Lepp (9.c).

„Loodus ei salli nalja, ta on alati tõsine ja vali, tal on alati õigus“. (Johann Wolfgang von Goethe)

Palju õnne võitjatele! Kiitus kõikidele tublidele osalejatele!
Aitäh aineõpetajad Urve Lehestik, Annika Viikmaa, Bianka Pihla ja Karl Tammiste, kes on õpilasi innustanud ja toetanud bioloogiaolümpiaadi koolivooruks ettevalmistamisel.