Bioloogiaolümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele (16.01.2023)

TÜ teaduskooli kaasabil toimus 16.01.2023 teaduskooli viktoriinide keskkonnas bioloogiaolümpiaadi koolivoor 6.-9. klassidele. Osales 74 õpilast. Tulemused klasside arvestuses:

6. klassid:
I koht Kirke Jaakmees (6.c)
II koht Mari-Elle Kont (6.c)
III koht Pärtel Gross (6.b)

Tublid osalejad: Sandra Soo (6.a), Isabel Amelii Valli (6.a), Manivald Jakobson (6.a), Eliise Vaaks (6.a), Rebecca Helbre (6.a), Katriin Pikk (6.b), Magnus Pala (6.c), Helena Hakk (6.c), Liisa Avikson (6.c), Gertrud Kolsar (6.c), Ott Nuuma (6.c), Andreas Suvi (6.c), Heili Parts (6.c), Emma Liblik (6.c), Lagle Kenk (6.d), Robin Kahre (6.d), Karl Kintsiraud (6.d), Mari Merili Pilliroog (6.d), Kertu Lilian Oper (6.d).

7. klassid:
I koht Laura Lanno (7.b)
II koht Erik Jaakmees (7.a)
III koht Karel Kets (7.a)

Tublid osalejad: Berit Vasser (7.a), Mihkel Padar (7.a), Grete Kuldmets (7.a), Markkus Meelis Kokkmaa (7.a), Maia Helmoja (7.a), Anton Jermohhin (7.a), Lissandra Rammo (7.a), Kaia Peterson (7.a), Mariliis Sabre (7.b), Devon Kuur (7.b), Ode-Eliisabet Elias (7.c), Elis Heitur (7.c), Lenna Saarniit (7.e).

8. klassid:
I koht Tristan Leppik (8.a)
II koht Johanna Oras (8.b)
III koht Anti Tohva (8.a)

Tublid osalejad: Annabel Kolsar (8.a), Marit Lõbu (8.a), Kristiin Piirsalu (8.a), Hele Jakobson (8.b),Lisete Laine (8.b), Mia Lees (8.b), Martti Pavlov (8.b), Sirelin Käo (8.b), Elise Kork (8.b).

9. klassid:
I koht Laura Plakso (9.b)
II koht Helen Pundi (9.a)
III koht Kristel Juhkason (9.b)

Tublid osalejad: Enriko Saan (9.a), Sten-Marten Sõrmus (9.a), Rebeca Hiiesalu (9.a), Agathe Ojasaar (9.a), Merlis Musting (9.a), Alari Maidla (9.a), Getter Lepland (9.a), Elise Marie Int (9.a), Seleri Haidak (9.a), Eliisa Villako (9.a), David Richard Randmäe (9.b), Helle-Mai Ojamaa (9.b), Gertrud Jänes (9.b), Merlin Raudkett (9.b), Kertu Vija (9.a), Heti-Liis Maask (9.b), Anette Vaino (9.b), Karoliina Ulmand (9.b), Anelle Kukk (9.b), Inger Kateriine Lang (9.b), Mohana Lepp (9.c).

„Loodus ei salli nalja, ta on alati tõsine ja vali, tal on alati õigus“. (Johann Wolfgang von Goethe)

Palju õnne võitjatele! Kiitus kõikidele tublidele osalejatele!
Aitäh aineõpetajad Urve Lehestik, Annika Viikmaa, Bianka Pihla ja Karl Tammiste, kes on õpilasi innustanud ja toetanud bioloogiaolümpiaadi koolivooruks ettevalmistamisel!