Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor (30.01.2021)

30.01.2021 toimus bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 6.-9. klassidele ja gümnaasiumiastmele. Olümpiaad viidi läbi Tartu Ülikooli Moodle´i keskkonnas. Kokku osales 59 õpilast maakonna üheksast koolist (53 põhikooli- ja 6 gümnaasiumiastmes). Olümpiaadi tulemusi arvestati põhikooli osas klasside kaupa. Gümnaasiumiastmes oli eraldi arvestus. Meie koolist osales 32 õpilast.

Tulemused:

6. klasside arvestuses:
I koht Tristan Leppik (6.b)

Tublid osalejad: Marit Lõbu (6.d), Kadi Mandel (6.a), Anti Tohva 6.a), Liisa Linnus (6.b), Simo Gross (6.c), Annabel Kolsar (6.e), Kristiin Piirsalu (6.e), Romet Paatsi (6.a).

7. klasside tublid osalejad: Merlin Raudkett (7.b), Rebeca Hiiesalu (7.b), Merlis Musting (7.a).

8. klasside arvestuses:
II koht Samuel Hakk (8.a)

Tublid osalejad: Mihkel Linnus (8.b), Kirke Karolin Tark (8.a), Eliise Pesor (8.b), August Jakobson (8.a), Anni Mari Luik (8.a), Isadora-Janett Turba (8.b), Karl-Rasmus Suvi (8.b), Kirke Lukki-Lukin (8.b), Helis Marleen Saare (8.a), Renate Krantsiveer (8.c), Luiisa Marleen Lepp (8.c), Kadri Kamja (8.b).

9. klasside arvestuses:
I koht Lilian Hindrikson (9.a)

Tublid osalejad: Karoliina Kets (9.a), Marten Hinn (9.a), Merili Nagel (9.a), Kertu Noormets (9.a), Sandra Kalling (9.b), Anete Pavlov (9.b).

„Nooruses me õpime, vanaduses mõistame“ (Marie von Ebner-Eschenbach)

Palju õnne võitjatele!
Kiitus kõikidele osalejatele ja aitäh aineõpetajad Urve Lehestik, Annika Viikmaa,  Bianka Pihla ja Karl Tammiste!