Eesti koolinoorte XV mälumängumeistrivõistluste Põlva maakonna eelvoor (30.11.2017)

30.11.2017 toimus MTÜ Eesti Mälumänguliidu poolt korraldatav Eesti koolinoorte XV mälumängumeistrivõistluste Põlva maakonna eelvoor. Maakonnast oli esindatud põhikoolide arvestuses ainukesena Põlva Kool, kes võistlesid kolme 4-liikmelise võistkonnaga. Gümnaasiumide arvestuses võistlesid Kanepi Gümnaasium ja Räpina Ühisgümnaasium. Võitjaks osutus Kanepi Gümnaasium.

Põhikoolide arvestuses kuulus I koht võistkonnale „Põlva Kool 8c-1“ kuhu kuulusid:
Anett Sammalkivi
Kristella Nupp
Karoliina Musting
Triinu Vijar

II koht võistkonnale „Põlva Kool 9a“
Merit Lutsar
Kristin Semm
Isabel  Brigita Rebane
Kristjan Koosapoeg

III koht võistkonnale „Põlva Kool 8c-2“
Sten-Silver Tigas
Robin Heinsoo
Priit Luuk-Luuken
Karl Hannes Pallon

Maakondade võitjad selgitavad koolinoorte meistrid välja finaalis, mis toimub 15. aprillil 2018 Viimsi Keskkoolis. Seega tuleb võistkonnal „Põlva Kool 8c-1“ ette võtta sõit Viimsi.

„Hinda meest tema küsimuste, mitte vastuste järgi“ (Voltaire)

Palju õnne võitjad ja kiitus osalejatele!